Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Click

Diablo

Öne çıkan mesajlar

Aradım ama bulamadım bu filmin topicini

Filmi bugun sabah erken cnm sıkıldı izledim.Tamamen komedi filmi bekliodum.Hatırı sayılır derece komik ama duygusalda bi film.etkilendim diyebilirim bazı yerlerinde ozellikle sonlarına dogru.filmin açıkca verdiği mesaj aile kariyerden önce gelmelidir.

izlemeyenler izlesin tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

sandler ın 50 ilk öpücükle beraber en adam gibi filmi bence.. bütün yüz kaslarını çalıştırıyor.. gülerken 15 kas + ağlarken 22 kas baya bi egzersiz yapmıştık.. filmin sonunda ve anlaşılmayan yerlerinde kasılan karın kaslarını saymıyorum bile :)

**edik: bence bok tadı alıyorum kısmı daha iğrenç ve daha komikti :p

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 00:58 tarihinde, DoruK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Sandler'in bir çok filmini sevdim ben , özellikle click ve ilk 50 öpücük filmleri hem komik hem duygusaldı. Ayrıca kesin yanlış yazcam ismini ama Kate beckinsale kadar güzel bir hatun yok bu dünyada. (esasen var Keira knightley adriana lima fln filan da işte...)

@Sailor : Müzede bir gece ile ilgisi ne konunun anlamadım ne oyuncuları ne de konusu benzeşmio
Sosyal ağlarda paylaş

Sandler deyince
1) Waterboy
2) Spanglish (Paz Vega saolsun)

Her filmini veriyorum aslında. Ama bir büyük şişe şaraptan sonra Click çok saçma sapan gelmişti. Bir daha izlemem lazım bir ara. :)

[ Mesaj 03 Haziran 2007, Pazar - 18:18 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...