Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutilate rogue

numberten

Öne çıkan mesajlar

Acc. kapalı olduğu zaman armory'de gözükmez.
Aklıma gelen bir örnek;

http://armory.wow-europe.com/search.xml?searchQuery=muratti&searchType=characters

argent dawn'da bulunan muratti'ye tıklayın, listede gözüküyor ama hesap şu anda aktif olmadığı için, info gözükmüyor, bu kadar basit.

ayrıca armory sapıtmaz.

edit: imla

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 18:13 tarihinde, Exceed tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

postlari okumadim
ama 2100+ 2v2 ve 3v3 ratingli bi paladin olarak sunu diyebilirim...
arenada dagger rogue bana 20dk vurabilir olmem, 50-200 dps belki verebilir belki veremez
fist ve sword roguelar 10dk vurur manam biterse belki kesebilir..

ama bs mace si olan yada arena macesiyle takilan mace spec rogue ben bubble actiktan sonra 1dk icinde beni kesebilen tek rogue tipidir..

sekil ititbariyle kro dursada mace ftw bence
Sosyal ağlarda paylaş

Mutilate'i bilmem de, fist kullaniyorum ben, paladinin takim arkadaslari beni bi sekilde rahatsiz edemezse pek 10 dakika falan almiyor. Mind numbing, kick, kidney, ad. rush, flurry, soyle boyle ile bubble harcandiktan sonra 1dk falan suruyor oldurmem.

Bazi ayilar sapten cikacam diye en basta bubble harciyor hele, degmeyin keyfime o zaman :p

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 11:09 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Baggio

Divine Shield bittikten sonra 48 saniye içinde öldürmen lazım yoksa bu seferde Divine Protection açacak hatta arada Hammer of Justice atıp gene fuller kendini. Yani mace spec değilsen gerçekten bi rogue olarak tek başına arena kasmış pala indirmen baya uzun sürer öle 1-2 dakikada mümkün değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

mace'in stun'u maalesef üst üst'e veya yakın süre zarfında gelince en fazla 1 saniye sürüyor, yani her stun 3 saniye sürmüyor. kötü.

rogue'nin bir adamın hareketini zilyon kere durdurma gibi bir olayı varken, combat'ın dibine inip mace'e puan dayaması bence gereksiz.

edit:

rogue'ler bu kadar düştü mü ? bir paladin'i indirmek için mace spec'e ihtiyaç duyuyor ?

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 11:55 tarihinde, Exceed tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok olayın rugueların düşmesiyle alakası yok. Rogue palayı keser niye kesemesin ama çabuk kesemez. Aslında olayın rogue ile bile alakası yok palayı hiç bir char çabuk kesemiyor. Özellikle full arena kasmış ona göre item+talent dizmiş pala grupta hep en son ölen oluyor.

Bide Baggio "Bazi ayilar sapten cikacam diye en basta bubble harciyor hele, degmeyin keyfime o zaman :p " demiş ama gerçekten sap yiyen pala balon açmak zorunda kalabiliyor. Çünkü kimse açmıyor o sapı "öle dursun aman dokanmayın" modunda oluyor herkez. Zaten palayı sheep, fear yada sap ile oyun dışı bırakmassan ne ölüyor ne takım arkadaşlarını öldürtüyor baya sinir bozan bi char haline geldi tBC ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Mace spec pvp de neden kullanılmasın yau
extradan yaptıgın stun'un ktöü yanı nedir.kaldıki rogue'un olayı genelde cloth sınıfların üzerinde üstünlk oldugnu sayarsak casting time a sahip büyüler arasında ufak bir stun bile casterın hayallerinin yıkılmasına sebep olabilir.
ayrıca 1 sanyelik bir stun bile meele classlara karşı energy gain saglıyabilir bu da rogue'un hayatının kurtulması ya da karsıdakinin hayatına gasp etmesi demektir.
mace rogue çok ince oynayanların tercihidir kanımda.
arena için desen anlarım bi yere kadar da genel anlamda pvp de çok iyi olduğunu bilirim.

[ Mesaj 02 Haziran 2007, Cumartesi - 16:02 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu beni kesebilir şu beni kesemez muhabbeti mantıklı değil. Dagger rogue casterları aglatır, plate'te sorun yaşar. Sword spec'e de casterlar güler. Kendimden biliyorum. 2 sene rogue oynadım lolcloak yoktu o zamanlar. Yani farklı talentların aglattıgı farklı classlar var. Tercih meselesi. Mesele ben cold mage'e dönsem gülerim bütün melee'lere ve locklara. Aam healerları twoshot yapıyorum onun yerine. Tercih yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...