Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party

Chemical

Öne çıkan mesajlar

UMV şu tepeden geçen radar di mi? hani arap bi abla var konuşuyor:b bi ara yokoldu o harbiden gelmedi baya bi süre, özledik ablayı.
Bi arada JA siege oynuyalım sırf silahlı, quake 3 gibi olur güzel hem.

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 15:22 tarihinde, Chemical tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ŞİKEYLE ALDIN LEEEN KLAVYENE SENIN!!!! ALLAH KAHRETSIN LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!

ben o kadar quake 3 dedim sonra ut2004 actik gunese full o silahla daldım beraber olduk nioahueha

össden sonra tekrar yapalım ben size adeks 2 ayarlıyım parada odemeyiz sadece yediklerimizi oderiz ne guzel olur degiil mi? ama bir liste cikarin kim gelir falan cunku tam sayı soylemem lazim opuldunuz

[spo][email protected]
ekledikten sonra soyleyin kim oldugunuz arastıramam[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep burdaydim kutulucum :) fifada ordaydim ja da ordaydim falan :D össden sonra ayarliyorum gencler muhtelemen o hafta olucak hafta ici olursa daha iyi olur adeks 2 icin polis falan sorunda olmaz:P yukarı katı full kapatıcam ama biraz karanlıkta oyniyabiliriz belirli bir sure gerci yukarisi artik goze tamamen kapatildi ama :D ayrica icecek yiyece odenir sadece zaten tripteki gibi aldiginin hemen parasini vermek zorunda degiliz yukarda wcde war asaga inmekte gerekmez yukarda takilirz pcde problem mi cikti hemen diger pcye gecersin hic farketmiyor yani tamamen bir ozgurluk icinde olucaz sanırım pc normal adeksteki gibi aciliyor ve saat suresi geliyor yani sadece yemek olmaz buytuk ihtimal eueuhauh ama soyle soyliyim ben sabah 1 de geliyorum mesela aksam 10 da cikiyorum yemek yiyorum abur cubu falan 25 ytl falan veriyorum yani verdiginiz para icinizde patlamaz:) bir liste yapariz simdi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xhunarion
üye § 10 Haziran 2007, Pazar - 15:03 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

BF2'de Lidriel'le adeta bir hollywood aksiyon filmi çevirdik. Role-playine vurduk işin. Dağa tepeye indiriyorum, o ele geçiriyor, geri alıyorum onu vs. Phyx adisi sadece benim heli'yi düşürmeye adadı kendisini uçakla. Bıktım usandım, uçağa kamikaze çektim, joscelin başladı ağlamaya hede hödö.

Ulan insaf be!

Sizin base'i basıp, sizin uçağınızı da çalıp, sonra helikopterinizin altından üstünden geçen kimdi? Sırf kontrolleri ayarlamayı unuttuğumdan bir kere uçağı kalkışta yere sürttürdüm, base'de tamir olmadığından az kalan hp boşa gitmesin diye kafadan helikopterinize daldım diye yaptığım bu kadar da yanlış anlatılmaz ki...

Hayır defalarca o helikopterinizi düşürdüm üstüste, her seferinde ikişer ikişer öldünüz, hala ağladı diyorsunuz, insaf...

Neyse, genel olarak LAN Party kritiği yapılacaksa, ben zaten geç geldim, kafe komple dolu olduğundan bir yarım saat kadar oturamadım. Millet o sırada çılgınlarcasına Rune oynuyodu. Güneş sağolsun yerini bana verip arkaya dota oynamaya gitti, sonra da benim için başlamış oldu.

Rune'u sevemedim bir türlü, çok bam güm bir oyun, zaten kontrolleri falan da öğrenemeden 10 kere öldükten sonra ondan çıkıp bir Star Wars oyununa girdim. Hangisiydi bilmiyorum da, Chemical'ın sniper+bomba kombinasyonuyla çılgın attığı oyundu işte, zaten Vote Kick'le atıldı oyundan. Ben yine kontrollerini bilmememe rağmen, 3. falan oldum o oyunda, bayağı zevkliydi. Sonra Force'u kullanmayı öğrenip delilercesine Lightning attım, çok adam kestim ama çok defa da kesildim =P

Her neyse, ardından BF2'ye geçtik sanırım, çok eğlenceliydi bence ama çok çok daha eğlenceli olabilirdi. Kaotik bir ortam vardı, herkes taktik, strateji falan dinlemeden girdi birbirine yine. Strike at Karkand'dı sanırsam o harita, ardından Operation Clean Sweep geldi, uçak&helikopter muhabbetleri o haritada oldu bol bol. Xunn'u defalarca co-pilotuyla beraber düşürdüm, ağladı dersem yalan olur şimdi, genellikle sessiz kalarak utancını unutturmaya çalıştı. Zaten ben ıskalarsam, Sina vuruyordu aşağıdan, havadan pek sorunumuz yoktu yani.

CoD yine güzel olabilecek bir oyundu ama nedense feci baydı, bir elden sonra çıktık zaten.

Sonra Güneş, Custodem, ben ve Arda yer değiştirdik, Cthulhu falan da geldi, Fifa turnuvasına başladık. Ben hayatında Fifa oynamamış birisi olarak gayet iyi oynadım sanırım. Gerçi her maçın ilk atağının gol olması nedeniyle 1-0 yenik başlasam da, şampiyonu belirleyecek olan maçta, Custodem'e 3-2 mağlupken, 90+3'te 45 metreden attığım golle, üstümdeki bütün yük kalktı yemin ediyorum. Spidee'yi de burdan öpüyorum =P

Son olarak Jedi Academy oynadık. Arcane b@bs force'u kapattığından, çılgınlarcasına gang bang döndü. Bütün kırmızılar tek bir maviyi kovalıyordu, sonra bütün kırmızılar tek bir maviyi. Ardından ortada buluşup meydan savaşı yapılıyordu. Sonra herkes Xunn'a...

*har har har*

En son dota atalım dedik, Dela, Xunn, Ardeth ve MADBOY'a karşı, Phyx, Custodem, Spidee ve ben vardık. Çok rahat bir oyundu açıkçası, herkesin sabaha karşı şaftı kaydığından, pek heyecanlı olmadı.

Sonrasında zaten son kalanlar da kalktı, sevgili Dela cüzdanını bıraktığı için geri döndü Trip'e, biz de bekliyoruz adamı kahvaltı yapıcaz diye. Herif aldı cüzdanı, biz bekliyoruz, gelmeye başladı, biz bekliyoruz, gelip yanımızdan geçip gitti, biz hala bekliyoruz. Hıyar herif, insan bi söyler "Ben gidiyorum" diye, biz hala saf saf bekliyoruz orda. Zaten sonra Dela'nın peşine takılan arkadaşları -4 tane it- bizim peşimize takıldı. Bambi'ye girene kadar -Custodem'in tüm iletişim çabalarına rağmen- peşimizden geldiler. Zaten iyice küçülen grubumuz kahvaltıdan sonra dağıldı.

Genel olarak eğlenceliydi ama çok daha organize bir şekilde, çok daha eğlenceli olabileceği görüşündeyim ben. Oynanacak oyunlar, takımlar vs. daha önceden belirlenseydi, vaktimizi çok daha verimli harcayabilir, çok daha fazla eğlenebilirdik.

Yine de ben pişman değilim =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xhunarion
üye § 11 Haziran 2007, Pazartesi - 09:53 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Joscelin. Sırf seninle ugrasmak için uçak takılıcam yeminle. Uçakla heli aldım diye sevinen bi seni gordum ne top adammışsın kardeşim. Ne yapalım edelim, sinayı kaçırıp planescape oynatalım pl0x.

Uçakla heli aldım diye sevinmiyorum sevgili İksun. Mâlum sizin diğer uçağı da çaldık biz (sdf.), siz havada asılıyken altınızdan üstünüzden geçtik, aşağıda ne kadar tankınız, zırhlınız varsa patlattık, piyadelerinizi kevgire çevirdik, bir de onun üstüne hala "Helikopterle terör saçtık bea!" diye gezmiyor musunuz, ona cevaben yazdım ben onları.

Yoksa buyur F-15'i al, daha rahat olur benim için seni düşürmek, tabii Sina aşağıdan indirmezse ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...