Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party

Chemical

Öne çıkan mesajlar

codda spawn oluyoduk bi evin içine, bayağı bi süre içeri el bombası yicez diye korktum ben 5-6 kişi, niye korktum bilmiyorum gene spawn olurduk.
Bi daha lan party yapılacak olursa oyun listesi yapmak şart.
Mesela Dota oynamayı aslında ben seviyorum, adekste eylenmiştik bayağı, ama 15 kişi olursak topluca oynayamayınca espirisi kalmıyor.
Cod, quake 3, ja(saber only), bf2 gibi gidilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi squada girmeyi biliyorum, bi de helikopterleri uçurmayı, ama felaket eyleniyorum ya bi oyun bu kadar güzel olur gunner olmak falan çok eylenceli geliyor. Medic de çok eylenceli, bakıyosun adam ölmüş, koşup canlandırıyorsun ya da arcane vuruyo seni bi yerden. Bu sefer arabalarla birbirine kamikaze yapan insanlar yoktu eksikliğini hissettim.
Bf 2142 bi ara vardı orada ama açılmıyor oyun, bi ara alıp oynamak lazım. Titan falan varmış böyle.

[ Mesaj 09 Haziran 2007, Cumartesi - 23:46 tarihinde, Chemical tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada gülme krizine girdim ja oynarken, forceler açıktı, yanıma geleni aşağı atıyorum, hayır iyi bir şey değil bunu yapmak ama bir süre sonra push wars a döndü.
Şimdi ben bi uçurumun kenarında duruyorum ama uçurum gözükmüyor arkamda çıkıntı var. Madboy yanıma geldi, tuttum griple attım aşağı. Bu olay aynı yerde 2-3 kişiye oldu. Koptuğum nokta, forceler düşük olduğu için sadece push vardı bende, madboy bi uçurumun kenarında duruyordu ben de öbür tarafında duruyordum, push ile kendime doğru çekip aşağı düşürmem mümkün olmadığından yukardan öylece bana bakıyordu. Bilmediği şey ben ölmeden önce saber attackı düşürüp pull almış olmam. Önce pull yaptım, aşağı düştü ama bu sefer benim üstüme doğru geliyordu o yüzden bir de push yaptım, adam havada < şeklinde bişi çizerek aşağı düştü. 2-3 dakika ağlıyarak güldüm, madboy pek gülmüyordu tabii.
Bir de şey komiğime gitti, 3 kişi geliyordu karşıdan, push attım, hepsi uçurumdan aşağı düştü. OHAAA şeklinde sesler geldi. Çok saçmaydı :)
Forcesiz jedi academy oynama istediğini anlıyorum eheh.
Aslında salaklık bende, oyununuzu bozmasam, hemen sıkılırdınız ja dan, battlefield 2 oynardık sabaha kadar ohh.
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde köpek olayı fenaydı, sonra ben boka bastım, ardından efe de boka bastı ahahah :) Ya abi, modanın (hayır sahil değil) oradan taa rıhtıma kadar peşimizden köpekler kovaladı , hatta xunn demişti ''serseri sürüsüyüz sanki yanımızda köpekler var'' diye bir cümle :) Bomba gündü bence, ne kadar aksilikler çıksa da , natural selection oynayamayıp SNN günlerine geri dönemesekte , imba bir gündü bence :) Bambi cafeye gittik az karnımızı doyurduk sonra dağıldık zaten , ben beşiktaş iskelesine kadar yürüdüm, oradan sonra bir baktım efe dolmuşlara gidiyor , ben de dolmuşa bineceğim zaten , peşinden yavaşça gittim (evet dacavüz etmek istedim aslında dsfsşkdj)

Güzel gündü lan. Fotoğraf makinası da getirseydik keşke :)

KÖPEĞİ ÖLDÜRÜN

Edit : Lanparty'e gelenlerden isteyenler buraya emesenlerini spoiler içinde yazarsa hoş olur. (Güzel bayanlar beni eklesin!)

[spo][email protected][/spo]

[ Mesaj 10 Haziran 2007, Pazar - 09:05 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zevkliydi ya. Biz içeri girdik, sonra açlık bastırdı, ben, sina, phyx, arthur, fastreloader falan Burger King'e girdik, whopper olayları vs. döndük millet baya dagılmış farklı ouynlar oynuyorlardı. Sadece BF2 ve JA'de birleşildi.

BF2'de Lidriel'le adeta bir hollywood aksiyon filmi çevirdik. Role-playine vurduk işin. Dağa tepeye indiriyorum, o ele geçiriyor, geri alıyorum onu vs. Phyx adisi sadece benim heli'yi düşürmeye adadı kendisini uçakla. Bıktım usandım, uçağa kamikaze çektim, joscelin başladı ağlamaya hede hödö. Apis'ten özür diliyorum, dayanamadım, indirdim heliyi üstüne. Tatlı tatlı koşuyodun, dayanamadım. <3

JA'da silah kullanan toptur, bunu bilmeyen yoktur chemical. Force'un suyunu çıkarmasalar sorun olmazdı, ama uçurumlu bölüm olunca paso aşagı atmaya endeksli oynanıyor, sarmıyor. biri grip'le aşagı düşerken pull yapıp yanında 3 kişiyi çakti karşı takımdan, koptum izlerken.

Rune süperdi, bu kadar salt vahşet, bam güm bir oyun görmedim. Biz rune'lemeyi bulana kadar sina yedi bitirdi bizi. Red team olarak tam bir Horde'tuk, arcane'le ortada göt göte verip blood bro olaylarına girdik. Kaçan birinin arkasından elinde ne var ne yok atmak inanılmaz zevkliydi.

Dagılmayıp beraber takılsak daha zevkli olabilirdi. BF'de karşı takımın(araplar) kazanınca ''Aleleleleelelel'' çığırtıları güzeldi baya. Eşşek phyx UMV transmitter'ı patlatmış, atamıyorum çıldırıcaktım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...