Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Entourage

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Cons said:
ari-->lloyd
Amanda Daniels takes that job,
Vince is fucked and I'm fucked.
Which means
we're all fucked.
And we're fucked in the way
you like to get fucked.
Not fucked in the way that
normal people like to get fucked.

normal people like to get 'fucked' derken bi durup es verdi
orda bittim işte. ari gold for the presidente!
Sosyal ağlarda paylaş

mükemmel bir dizi, 1 haftada 4 sezonunu da bitirdim =), şimdi 5. sezon torrentlerini indiriyorum. ari gold'u oynayan aktör, jeremy .... falandı, emmy'i gerçekten hak etmiş yani. johnny drama'nın tavırlar da baya güldürüyor beni, özellikle kızlı ortamlara falan girince ettiği laflar falan =). hatta msn iletime koyduğum ari gold quote'u koyayım.

said:
Tell Drama he's on the top of my list of things to do today, along with inserting needles in my cock!
Sosyal ağlarda paylaş

of of of of 5. sezon bomba gibi yaa

s05e10

Ari ari ari ari ari ve ari.. adam fenomen bir kişilik.. inanılmazdı.. barbara'ya ağzının payını öyle bir verdiki..

sonra eric'in zencisinin bu kadar onurlu bi adam olduğunu bilmiyoduk.. helal olsun öğrenmiş olduk.. hiç beklemiyodum o yumruğu ama süperdi :D

farkettiniz mi bilmiyorum ama bu bölümdeki ana tema.. kontrol

ari babs tarafından kontrol ediliyormuş gibi hissetti gitti dağıttı ortalığı otoritesini herkese gösterdi ve istediğini aldı.. eric işlerin iyi gitmesi için seth'e yalakalık yapmadı.. lafları soktu işi zenci bitirdi helal olsun diyorum..

Vince'e gelince, herkes napıyorsa tam tersini vince yaptı.. direktör vince'i parmağında oynattı.. vince ne kadar itiraz etse de sonuçta adam ne diyorsa onu yapmak zorunda kaldı..

neyi gösteriyo bu temalar bilmiyorum ama bakalım nolacak haftaya

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...