Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2007 - 2008 C.L Takımları

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Aslinda su sekilde dusunuyorum .. 2 seneye sampiyonlar ligine 1 takimimiz on elemesiz gider mewzusunu saglariz .. 7-8 seneye 2 takim on elemesiz 3 uefa 2 intertoto yu goruruz 10-15 sene araliginda belki 3 sampiyonlar ligini goruruz dicem fakat

Buna inanarak yazmadim .. Turk Futbolunun 2000-2002 arasi gosterdigi cikisinda otesine gecememiz lazim sponsor sirketlere daha fazla onem wermemiz lazim maddi olanaklari guclendirip 3 buyuk takimin otesinde anadolu takimlarimizin hemsehrilerinden destekler alip gelistirmemiz lazim ..

Anadolu kuluplerine gelen tek destek Trabzonspor ve Kayserispora gelmekte.. Kayseriliyim diye soylemiyorum yalnis anlasilmasin fakat Kayserililer genel olarak para kullanimini bilmesi bi acidan cimriligiyle bilinir.. Fakat kayseri sehrine onem weriyorlar.. Ben kayseride dogmadim .. Kayseriye toplasan 2-3 kere gitmisimdir ama Kayseri asigi bir ailede buyudum .. icten ice kayseriye bir sempatin oluyor ..

Turkiyede zor rastlanacak bir durumla kayseri stad projesine giriyor 40 kusur bin kapasiteli yenicag bir stad olacak allah nasip ederse..

Kayseri bi acidan 5. buyuk olma yolunda emin adimlarla ilerliyor 2 sezondur gosterdigi performans ile .. umarim dahada ilerler..
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ın üçüncü ön eleme turunda muhtemel rakipleri:

Sparta Prag * (Çek Cumhuriyeti)
AEK (Yunanistan)
Dinamo Bükreş (Romanya)
Rosenborg* (Norveç)
Spartak Moskova (Rusya)
Kızılyıldız * (Sırbistan)
Kopenhag* (Danimarka)
Dinamo Zagrep* (Hırvatistan)
Genk * (Belçika)
Çek Cumhuriyeti ikincisi *
Debrecen * (Macaristan)
FC Zürih (İsviçre)
Salzburg* (Avusturya)
Apoel Nicosia * (Kıbrıs Rum Kesimi)

Fenerbahçe'nin üçüncü ön eleme turunda muthemel seri başı rakipleri:

Liverpool (İngiltere)
Arsenal (İngiltere)
İspanya Üçüncüsü
İspanya Dördüncüsü
Benfica (Portekiz)
AZ Alkmaar yada Ajax (Hollanda)
Werder Bremen (Almanya)
Celtic (İskoçya)
Steaua Bükreş (Romanya)
Lazio (İtalya)
Glasgow Rangers (İskoçya)
Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
Anderlecht (Belçika)
Dinamo Kiev (Ukrayna)
Fransa Üçüncüsü yada Levski Sofya (Bulgaristan)
Sosyal ağlarda paylaş

fb'de bjk'de gruplara kalır. ezik ezik rakiplerle oynayacağız çünkü. fb'nin başında hala zico var o bir handikap fakat, beşiktaş'ın başında tigana yok çok şükür ki. gruplara kalmak pek zor değil yani.

edit: bjk için konuştum. fb nin rakipleri daha dişli çünkü. arsenal çıksa keşke =P

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 17:07 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi takımlar gruplara kalır da, gruplarda üçüncülüğü kotarıp uefaya devam etmeleri daha zor.

edik: Benim bildiğim kadarıyla kupa galipleri kupası şle şampiyon kulüplerkupası birleştirildi ampiyonarl ligi oldu.

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 17:02 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlışın var uefa ile kupa galipleri birleşti. o yüzden ülkelerinde kendi lig kupasını alan takımlar uefaya gidiyor.

said:
Turkiyede zor rastlanacak bir durumla kayseri stad projesine giriyor 40 kusur bin kapasiteli yenicag bir stad olacak allah nasip ederse..

trasty kayseri'ye stadı bildiğim kadarıyla kadir has yaptıracaktı. ölünce o proje askıya alındı diye duymuştum ama emin değilim.

ayrıca maçların çoğunu tam kapasite ile dolu bir stadyumda oynayan 4.takım kayseri. trabzonun bile bu kadar maçına ilgi gösterilmiyor.

[ Mesaj 01 Haziran 2007, Cuma - 17:09 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

off o kadar çok şeyi değiştirmemiz gerekiyor ki 3takımla katılmak için ama bence hemen şu an yapılabilecek şey gençlere önem vermek altyapıları düzeltmek aptal aptal [lütfen alınmayın saygı değer futbolcular] futbolculara bissürü para veriyoruz gelsinler de bizi bu sene şampiyon yapsınlar diye 1senelik şampiyonluk için salakça para harcıyoruz ama ne ülke futbolu için ne de avrupa için bir yatırım yapmıyoruz
gençlere yatırım yaparsak hem yavaştan kalite yükselecek hem para cebimizde kalacak hem de milli takım düzelecek
ondan sonra her sene en az 1takımımız avrupada ilerler millet final oynayalım kupayı alalım diye giriyor olaya biz gruplara kalsak yok yok kalamayız bari uefaya gidelim diye düşünüyoruz
Fatih Terimin çok güzel bir lafı vardı ya adam soruyordu işte hedefiniz final oynamak mı diyor o da ya final oynamışken kupayı da alırız, ondan hedef kupayı almaktır diyor yani biz şimdiden gözümüzü gruplara dikersek elemeleri geçemeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benfica (Portekiz)
AZ Alkmaar yada Ajax (Hollanda)
Werder Bremen (Almanya)
Celtic (İskoçya)
Steaua Bükreş (Romanya)
Lazio (İtalya)
Glasgow Rangers (İskoçya)
Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
Anderlecht (Belçika)
Dinamo Kiev (Ukrayna)
Fransa Üçüncüsü yada Levski Sofya (Bulgaristan)

bunları eleyecek gücü var daha şimdiki kadrosuyla çok zor değil bence ama fb işte bu belli olmaz ne yapacağı
Sosyal ağlarda paylaş

azyi ben bi yerlerden hatırlıyorum :)

werder bremen 2 hafta bi formsuzluk yaşadı uefayı kaçırdı

benficanın durumu ortada

celtic her zaman celtic

o takımları da geçmesi zor fenerin..

şahsi fikrim iki takımın da uefaya geçmesi türk futbolu adına daha hayırlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...