Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik ve göz bozukluğu

Chemical

Öne çıkan mesajlar

senko said:

barbu said:

toplam 13 mü 14 mü ne olması lazım işte. hesaplayın. her bişiyi topluyorsunuz.

kanunda 14 diyor
ama hakikaten çürük almak için onun 16-17'den fazla olması gerekiyor.

14 alıyor bu arada tanıdıklarım var ama pis bir durum söz konusu böyle sınır olaylarında askeri hastanedeki doktorun insiyatifine kalıyor. herşeye rağmen askere gidersin derse bile askere gittiğiniz ilk gün yapılan genel muayenede söylediniz vakit askeri hastaneye sevk verirler o şekilde çürük alınabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen hastanedeki doktor'a bağlı tamamen ama onlarda pek yanaşmıyor 14 civarındakileri çürük yapmaya

tecil ettirirken uğraşmamak için hiç doktora fln muayene olmadıydım o zamanlar bi ton tanıdık vardı bide büyük salaklık yaptım

şimdi de muayene riskini alamıyorum, çürük çıkmazsam tıpış tıpış gönderecekler askere çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

askere gidip orda ilk günü muayeneden askeri hastaneye sevkedilmek falan da kötü ya. o umutla askere gitmek falan

şöyle bir durum söz konusu oluyor askeri hastanede (bnm başıma gelen ve sahit oldugum olaylara göre konusuyorum tabi) Asker olarak bu işlemleri yaptırırsan daha iyi muamele görüyorsun askeri hastanede o yuzden söyledim. Bana direk sormustu doktor napalım diye bende dedim dönebilme sansım varsa eve dönmek istiyorum. Sen bilirsin dedi evrakları hazırladı heyete girdim 4 gün sonra evdeydim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...