Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sap'ım

Natural

Öne çıkan mesajlar

16 yasında sapım dıye yırtınan bır delıkanlı yuhhhhhhhhh bu yasta ya dunya ne hale gelmıs yahu umarım kız cocugum olmaz ılerde[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...William Shakespeare
| Ultima Online | Nebula | Locus | Metall & Athelas Wenszlaw |
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

+12314121

said:
Llama, 26 September 2003 12:55 tarihinde demiş ki:
16 yasında sapım dıye yırtınan bır delıkanlı yuhhhhhhhhh bu yasta ya dunya ne hale gelmıs yahu
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

uahauahua abi bi baltaya sap olamadım hikayesine döndü iş.. Ben yeni ayrıldım sevgilimden. Bakalım yeni adaylar var hangisi kazanıcak. kaybedenlerin yarısını yollarım sana :-P[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b] Bla Bla Bla en iyisi FRP kardeşim ne konuşuyonuz ööle kocakarılar gibi. Cık Cık Cık...
Sosyal ağlarda paylaş

sosyellesme derkende bır anda atmayın kendınızı dısarı afallamayın sonra hele bu 16 yasındakı sap arkadasa seslenıyorum olum carsıya gıttıhınde oyle kız tavlıcam dıye cıkma bu ısler nasıp kısmet ısı :)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...William Shakespeare
| Ultima Online | Nebula | Locus | Metall & Athelas Wenszlaw |
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Sturm'ü, Faramir'i(filmdeki değil, hayalimdeki) ve kitaplardaki diğer hayranlık duyulası tipleri gördükten sonra gerçek dünyadaki hangi tipe bakılabilir ki?
Tabi erkekler için de Arwen, Alhana...
Hep böyle düşünürüm, bu yüzden sapım da sapım.
:)[hline]The light will prevail hence wisdom is gold

[Bu mesaj Aurora tarafından 26 September 2003 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abicim saplık bir ayrıcalıktır.
o kızlarla çıkanlar değil sen özel bir insansın.
eğer kızlarla çıkamiom kimse beni beğenmiyor diyorsan bilmiyorum ama ben kızlara bakmıyorum diyorsan helal sana
ne demişler
yalnız birey güçlü bireydir.[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bodrum'a git o saplık duygundan eser kalmaz. ben bir haftalığına gittim arakadaşlarla tabi annenle babanla gitme artık. Ben 1 haftada 10 tane kızla tanıştım. Hatta kavga bile çıktı. 2 kız yüzünden 2 kere yani önemli olan. Rahat olmak buda en kolay bodrumda oluyo.. Tavsiyem bu yaz bi bodrum yap baba sen... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hep Bir Saplar Grubum Olsun istemişimdir. Aşık Oldukmu Aşık Olurum koşarız kız peşinden ama şimdi ben sapım Hem Sap Olmak yararlıdır daha çok zaman ayırabiliosun istediğin şeylere zırt pırt cep telefonunu çaldıran biri olmuyo ayrıyetten dezavantajları far onları saymiim :)
Edit: Natural_Jedicim üzülme bende 16 ım ve milli deilem sorun bizde deel diğerlerinde üzülme Saaaapppp Rulaaazzz[hline]Çöp Olayına Bende Karşıyım ...
Icq=176375932
MailMee

[Bu mesaj Arthur_HellsFire tarafından 27 September 2003 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...