Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağzı Olan Konuşuyor

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Bir gundem degistirme lafi cikti uzadi gitti, esas o lafi soyleyen degistirmis olmasin gundemi?

Aziz Yildirim istifa etti de noldu, GS'nin sampiyonlugu ikinci plana dustu diyosunuz da, noldu yani, kupa mi verilmedi, seremoni mi olmadi, GS'liler tura cikmadi mi, nedir yani? Spor haberlerinde %70-%30 olacakken 50-50 oldu belki, o kadar iste. GS sampiyon oldu haberini gazetede 5 sayfa yazi cikmadan duymayan adamla ne isiniz var zaten?

Diger tarafta FB'ye ne oldu; transferler, hoca moca hersey 2 ay gec basladi, sonuc ortada iste, 35 40 puan kaybedilen ligde ucu ucuna anca sampiyon olduk.

Zaten olmus bitmis GS sampiyonlugunu medyada azicik bastirsan nolur yani, amac buyduysa bile zarari 10 kat Fener'e oldu, birakin artik boyle sacma sapan isleri.
Sosyal ağlarda paylaş

bence de fb ye zarar oldu, yabancılar cok gec transfer edildi, ön eleme kaybedildikten sonra. ve aceleye gelmiş oldugu da belli acıkcası, daha iyilerini alabilecek ekonomiye sahipken kezman dışında ismini cogumuzun ilk defa duydugu adamlar alındı. iyi kötü tartısmasına giremem ama bana gore gidenlerden daha iyi değillerdi.
su aziz yıldırımın kulubü kotu yonettiğini düşünen fenerli yok mu hiç acaba. yoksa stat yaptı, transfer yaptı diye iyi bi baskan oldugunu mu dusunuyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi baskan degil hayir, zengin baskan ama. Transfer yapiyo da o transferleri oynatacak hoca alamiyo, onun icin transfer isine de cok katilmiyorum. Stadi yapti evet, baska tesisler de yapti, para sorunumuz da yok gibi, ama basari yok. Onun karsisina cikan da yok ama ayni zamanda kongrede, veya ciksa da ondan iyi degil, napalim katlaniyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin kötüsü şu an yönetimde bulunanlardan biri gelicek büyük ihtimal Aziz gittiğinde, ve onlar da aynı kafadalar. Yine de yapılan transferler takıma cok buyuk fayda saglamasa da en azından türkiye'de her sene kafaya oynayabiliyor artık takım, erken havlu atmıyor. ama 9 senedir sanırım baskan ve bu donemde avrupa tek adım ileri gidemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Her sene ayni kronoloji ya, super :p Once Avrupa'dan eleniyoruz, sonra bi ara Turkiye Kupasi'ndan, en son ya sampiyon oluyoruz ya olamiyoruz.

Ertesi yaz hemen Capello'larla sunlarla bunlarla gorusuluyo, ondan sonra dandik bi adam geliyo nedense, gelen adama bazen sorarak bazen sormayarak forma sattiricak adamlar aliniyo, Avrupa'da en az yari final sozu veriliyo, sonra ayni elenme sirasiyla devam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir gundem degistirme lafi cikti uzadi gitti, esas o lafi soyleyen degistirmis olmasin gundemi?

Aziz Yildirim istifa etti de noldu, GS'nin sampiyonlugu ikinci plana dustu diyosunuz da, noldu yani, kupa mi verilmedi, seremoni mi olmadi, GS'liler tura cikmadi mi, nedir yani? Spor haberlerinde %70-%30 olacakken 50-50 oldu belki, o kadar iste. GS sampiyon oldu haberini gazetede 5 sayfa yazi cikmadan duymayan adamla ne isiniz var zaten?

Zaten olmus bitmis GS sampiyonlugunu medyada azicik bastirsan nolur yani, amac buyduysa bile zarari 10 kat Fener'e oldu, birakin artik boyle sacma sapan isleri.

atılan ilk mesajda o kadar demeç alıntı yapılıp çekememezlik derken saçma sapan değil ama di mi? kimse,ba$arısızlıgını kabullenmemek isteyebilir ama bunu sanki fb hiç yapmamı$ gibi söylenince ben de onu yazdım.

dediğin gibi medyada gs $ampiyonlugu vs %70 -%30 olacak iken %50-%50 olmu$ olabilir.bu da adamların az da olsa istediğini ba$armı$ olduğunun göstergesi değil mi? gsli olan zaten kutlamasını yaptı,kupasını aldı olay bu değil.amaç 5 sayfa yazılmadı bize vs de değil.haberlerde,tv programalrında da gayet yer aldı $ampiyonluk haberleri ama ben ne zaman bir gazeteye veya spor programına baksam istifa haberi vardı,lig sonucundan ziyade.burdan da istediklerini ba$armı$lar sonucunu gayet çıkarırım.$u an nereye baksam hala, fb $ampiyon vs yazılıyor.tamam kutlu olsun ben buna bir$ey demiyorum,çekememezlik de değil bu,yazılsın napayım yani.oldular mı oldular olay budur.hatta gidip kutladım bile fbli arkada$larımın çoğunu.

ayrıca olayın sonucunu,zararını kurcalamadım ben dikkat ettiysen.ilk mesajda da dediğim gibi hani o kadar demece çekememezlik diyorsunuz bunu da göz önüne alın dedim.bunu yediremediğimden falan da yazmadım yani, ciddi ciddi objektif olun biraz diye yazmı$tım."ne alakası var,daha çok fb ye zararlı oldu bla bla" bunlar beni ilgilendirmiyor.ben mi istifa ettim?hayır.aziz dü$ünseydi bunları.

ha unutmadan yazdıgın ilk cümle sana ne kadar mantıklı geldi çok merak ediyorum.kendi kulubü $ampiyon olmu$ biri durduk yere öyle bir açıklama yapıp niye gündem degi$tirsin?eline ne geçicek yani?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ha unutmadan yazdıgın ilk cümle sana ne kadar mantıklı geldi çok merak ediyorum.kendi kulubü $ampiyon olmu$ biri durduk yere öyle bir açıklama yapıp niye gündem degi$tirsin?eline ne geçicek yani?

Kendi sampiyonlugunun gundemini degistirecek degil tabi ki, nerenden anladiysan. Benim kastettigim "Anti-Aziz kampanyasina bir tugla da benden" mantalitesi idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakasi var simdi, Aziz'i elestiriyorum iste zaten? Gundem degistirme amaciyla yaptigini sanmiyorum ama yaptiysa bile %20 gibi bir etkisi oldu ve FB'ye cok fazla zarar verdi diyorum yanlis yazip okumadiysam.

Adamin istifa yetki ve iradesini "OHA LAN GÜNDEMİ DEĞİŞTİRME TÜRK FUTBOLUNUN DÜŞMANI HAYVAN HERİF YETER ASALIM BUNU" bilmemne diye evirip cevirip abartip demecler vermek de Anti-Aziz kampanyasini koruklemek ve gundemi ona karsi degistirmek oluyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...