Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

GS taraftari gole sakladigi mesaleleri 50. dakikada 2-0 maglupken yakmak zorunda kaldi. Pet sise stogu biten taraftarlar careyi stad koltuklarinda buldu, onlar da bitmis olacak ki en son beton kirip onu attilar. Hakem de yardimcilari toplayip soyunma odasina gitti, tatil mi edicek geri mi cikicak daha bilinmiyo. (Bundan 5 dakika once de yine yardimcilarini topladi, federasyon temsilcisiyle konustu, biraz bekleyip maci devam ettirdi.)
Sosyal ağlarda paylaş

7-0 pankartini yanlis renkte hazirlamis galiba ultrAslan :p

Ne cezasi canim GS icin, hepsi Tumer'le Tuncay'in basinin altindan cikti. Cok agir tahrik ettiler, kadroya girmeselerdi 56 dakika boyunca sahaya madde yagmazdi, 5'er mac almalari lazim bence.

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 20:30 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi unuttum onu da bak, Aziz'in hak mahrumiyeti de 4 yila uzatilmali, sorumlusu o ne de olsa.

"NE ALKIŞI LAN FANTAZİ BUNLAR İLK YARI KAFAMIZI YARDILAR" diyip taraftara "saldirin" mesaji veren Adnan Polat'in sucu yok hic dimi?

Neyse hakemler geliyo dediler galiba, gidiyorum ben maca :p

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 20:36 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Adnan Polat bu maç için hatalı, Aziz Yıldırım, Nihat Özdemir, Şekip Mosturoğlu üçlüsü yıllardır nefret topladı. Bu çekememezlikten değil, geçen sezon da biz şampiyonduk sonuçta. Ancak FB yönetiminin sergilediği tutum, takındıkları tavırlar bütün ligi kendilerine düşman etti. Taraftar da patladı. Artık 6,7 olsa ne yazar, maç kalmadı harbi. Neyse başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöle acıklamalar yapmayın,konuyu dagıtıp zemin olusturmaya calısmayın bide..
Komik duruma düşüyosunuz.
1gün önce gelin gelin agırlıcaz sizi,cehennem burası tribinde takır takır yazıyodunuz buraya sanki yıllardır böle her geldigimizde 5-6 tane atıyomuş gibi tarz yapmaya calısmalar falan.
Şimdide demogoji yapmaya kalkışmayın yani.
Efendi gibi tebrik etmesini bilin.
6-7 atsak ne yazarmış...

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 20:49 tarihinde, Eternal tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiçbir zaman yeneceğiz sizi demedim bu maçla ilgili, diyenler utansın. Saçma, FB'yi yenmemiz mümkün değildi bugün zaten. Şampiyon olmuş FB herşey bitmiş, zemin de hazırlamıyorum gerçekten artık GS hakkında hiçbir şeye üzülmüyorum. Benim umurumda olmaz, takımın ağzına edilir, Canaydın gider güzel de olur gayet..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...