Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Evet kesin onlar yer nocom haklisin, keyfine bak sen.

Super eglenceliydi valla bayrak olayi eheh, ugradiklari hezimete mi uzulsunler bayrak salakligini mi beklesinler bilemeyen GS'liler bi ara gider gibi oldu, bayrak lafini duyunca 1.5 saat daha nobette durdular orda, biz de kutlamamizi yaptik Sami Yen'in gobeginde :)
Sosyal ağlarda paylaş

sular çimleri sulama amaçlı hmm.sulama var tabelasıda fırlatsalarmış bari biz holiganlık sandıkta onu.davunma bide onları bana canım dasaa.koltuk yıkım amaçlı canım zaten tipinden belli 2 dk ya bi sahaya koca bi koltuk parçası geliyodu taraftar çelimsiz fırlatamıyolarki sahaya kadar tekniğini bilmiyolar atmanın.yoksa hepsi gelicekti sahaya.HERKES KENDİ LİGİNDE

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 18:11 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçeli bi taraftar grubu maçtan sonra Büyük Beşiktaş Çarşı sının önüne gelip kazanın yanında şampiyonluğu kutlamak istemişler.Olaylar olmuş fenerli taraftarlar yaralanıp hastaneye kaldırılmış.

Kanal D nin yayın yönetmeni beşiktaşlı yada gslı herhalde ki haberin alt başlığını
"Fenerlilere Beşiktaşlılardan dayak" yazdılar.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbuldaydim yeni geldim, simdi okudum topigi valla bravo baska bisi demiyorum.

Lucky sana gelince ozeldende kufur etsen burdanda kufur etsen banlanirsin, bilgine yani.
malesef kredilerin artik tukendi, bundan sonraki ilk olayinda kapi disari edileceksin.

ayrica maci kazanmanin gaziyla abuk subuk seyler yazan fb li yazarlarda yaziklarini iki kere okusunlar, sonra lucky nin durumuna dusmesinler.

su lig bi bitmediki, bende kurtulayim su futbol bolumunu okumaktan veya gelen 2900 sikayete cevap vermekten.

baydiniz artik, kapatacaz bolumu o olcak gidip taraftar forumlarinda kufur edip desarj olursunuz, sizde rahat edersiniz bizde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...