Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Gorgusuz ayilar degiliz cunku. Sampiyonlugu garantilemisiz, dogru duzgun antreman bile yapmadan Sami Yen'e gelmisiz, bunlara ve atilanlara ragmen rahat rahat gule oynaya yenmisiz. Kendi taraftarimizla eglenip sampiyonlugu Sami Yen'in gobeginde kutlamak varken Necati'yle Hasan Sas'la kavga mi edecegiz? Siz miyiz biz, eheh.

"Fenerbahce too good for Gala" demis UEFA bak, siz seversiniz UEFA'yi :)

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 13:17 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bayrak dikme tartışması yapıyor hala bu lucky adlı insanlıktan nasibini alamamış kazım kanatın mini versiyonu
patates tarlası stadınızda yendikmi
şampiyon oldukmu daha ne konuşuyosun sus diz çök kes sesini 10 sayfadır yazdıklarını okuyorum ne biçim bi insansın sen yani küfürsüz laf sokma sanatını cok iyi geliştirip özelden ona buna çok pis küfrederim diyen biriyle tartışmayın artık sizde 3-5 mesaj atar defolur gider.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 13:19 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dünkü maçta hayatımda gördüüm en pislik, en yaramaz, en serseri taraftarı gördüm. Yazıkları olsun be. İnsan kendi kulübünüe o kadar zarar verir mi. Su attınız, suyunuz bitti meşale attınız, meşale bitti koltuk attınız yuh ki ne yuh.
Umarım şöyle yüklüce bi para cezası ve 4-5 maç saha kapatma verirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarafli der misin bilmem de cidden tarafliktan soylemiyorum, 4-5 mac az gibi be Kojiroh :(

Bi de su var tabi, hakem ilk yari bu kadar seyirci kalmasaydi, 56'da yaptigi hareketi 20'de yapsaydi olaylar bu kadar buyumeyebilirdi, o zaman da 2-3 mac verir birakirlardi. Hakemin de kabahati var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem biraz üzerine gitti zaten olayın. Daha başta uyarması falan lazımdı, ama resmen izledi olayları. Taa bilmem kaçıncı dakkada anons yaptırdı ama zaten o zaman milletin atıcak bi şeyi kalmamıştı. Oturup koltukları söküp yaktılar sıkıntıdan.
Valla ne kadar ceza verilir konusu hakkında pek bi şey bilmiyorum da, şöyle AĞIR bi ceza versinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Laki diye gorunce Baki Mercimek geldi aklima, buna da Laki Fistik desek, goren fistik atsin direk iste.

Evet zekasi yetmeyenler icin tam dayaklik bi adamimdir ben.

Adamla dalga geciyorum ciddiye almis kufur etsene diyo ya, lol.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 13:37 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...