Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Bu 14'te 14 yenildiginiz, 5 mactir bize Super Lig'de yenildiginiz surec icinde ne gibi bi Avrupa basariniz var mesela?

Olayi Avrupa'ya falan cevirip gecistirmeye de gerek yok yani, 3-4 gun once bol keseden atip tutan sizdiniz, ne yuzsuzluk bu boyle. Tebrik etmeyi de bilmek lazim. Cehenneme yagmur yagdi ne de olsa.

En az 4 mac diye bisey okudum, 5 mac verirler iste, Tahkim de 3'e indirir, yasasin Haluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle yenecez boyle cehennem oyle zebani dediniz eze eze yendik, sonuncu oldunuz, sahaniz -Haluk amcaniz halletmezse- 6 mac falan kapanacak, kendi stadinizi yakip yiktiniz hirstan, sampiyonlar ligi meseleniz bitti, butun Turkiye suan GS taraftarinin rezilligini cirkefligini konusuyor ve sizin ortaya sureceginiz tek arguman "BIZ UEFAYI ALDIK BAYRAK DA DIKMISTIK TAMAM DFSDFS" mi gercekten?

Yazik ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Rvfdh8Sk8c0&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=kw16C-THi4o&mode=related&search=

İşte bunlarda polislerin kadıköyde bize yaptıkları muamele..

http://www.youtube.com/watch?v=jI99uDZ7104

İşte bu videoda kadıköyde gene bi polisin nasıl taraftar gibi davrandığının belgesi...

http://www.youtube.com/watch?v=MHekDnrkNbo
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin kadar iyi hazirlanamamisiz biz mesela. O kadar mangal yurekli, delikanli, iradeli degiliz, yazik bize. Kralsiniz siz :p Bulent Korkmaz gibi bi adamin 107 yil falan kaptanlik ettigi bi kulupten cirkeflikte gecilmek beklenemez zaten.

Kadikoy'de yapilanlari savunacak degilim, dolayisiyla sen burada yazilanlari anlamayacaksin ama alistik senin anlamamana, ben gene de yaziyim onun icin.

Kadikoy'de olay haftalarca onceden organize degildi, bir yonetici cikip da ustu kapali "SALDIRIN ARKANIZDAYIZ" diye emir vermedi. Taraftara binlerce bardak su dagitilmadi. Daha az madde atildi sahaya (edik: typo), ama atilanlar daha cok isabet ettigi icin bir iki kafa yarildi ne yazik ki. 56 dakika hic durmadan, bazen kendi futbolcusunun da bulundugu bolgeye bile tetikte bekleyen archer gibi madde yagdirmanin yaninda Kadikoy'de yapilanlar cok daha hafif kaliyor.

Dedigim gibi savunmuyorum ama, keske duzgun cezalar verilip onlemler alinsa da kimse girisemese boyle seylere. Ag gerilsin mesela dort buyuklerin stadina, tribundeki polis sayisini arttirilsin, olay cikarani coplamak yerine direk disari atsinlar, sular kagit bardaklarda verilsin, dogru duzgun arama yapilsin. Tabi bunun yaninda yoneticiler saldiri emri vermesin, 56 dakika sahaya nerdeyse butun stad atildiktan sonra kilini kipirdatmadan oturmasin, falan filan.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 13:00 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu topice bir saatten fazladir mesaj yaziyorum galatasaryli arkadaslara takiliyorum bu bu isin dogasinda var ezeli rekabet denen olay cercevesinde sanirim mesajlarimda sizleri kiracak hic bir usluptada bulunmadim (bulunduysam ozur dilerim) ben
oyuzden senden birdaha o uslupla ( en azindan bana) hitap etmemeni rica ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Sirf ondan yazmiyosun dimi, eheh. Mactan once yazmis bi de, evet baya once, bi 7 ay falan once soylemis, oha aylarca hazirlanmisiz meger haberim yok. Kendi zeka seviyendeki insanlari kandir sen sana zahmet.

Kimseyi savundugum yok, yazdiklarimi okumayi becerirsen goreceksin. Yakin zamanda bir topikte Aziz'in iyi degil sadece zengin baskan oldugunu soyledim zaten.
said:
kalkıp bide asker kaçağı , silah kaçakcısı ve terörist yöneticilerinizi savunuyosun yaa diyecek laf bulamıyorum...

Iyi iste bak ne guzel empati kurduk, sen kalkip tribun terorunu savunup "YINE OLSIN YINE YAPARIZ SIDIFSIDA" dediginde de biz sana boyle bakiyoruz mesela. Hatta daha ileri gidip cahilligine veriyoruz.

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 13:10 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...