Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Tabi Lucky, yonetimeydi tepkiniz, biz layik degiliz tepkiye zaten, ama sen 2. 3. sayfadaki mesajlarini okusana bi? Hatta ben quote ettim senin icin tek tek ama isine gelmedi heralde ;)

Tuncay'la Deivid'e su geldi birer tane benim gordugum, baska da hicbisey olmadi. Gittiniz tam orta yaparken Necati'ye attiniz Serdar'a gitti direk top, superdi o mesela ehehe, cok eglendim o an.

Sampiyonlugu garantilemis, rehavet icinde, tek forvetleri GS defansi gibi davranan bi takimi bu kadar cirkeflige ragmen yenemediniz, gucumuzun yettigi tek seyi yapip sahaya biseyler atalim dediniz onu da tutturamadiniz bile.

GS acisindan sonuclari ne bunun? Federasyon yine kiyagini yapistirmazsa en az 5 mac seyircisiz oynama, para cezasi, Sami Yen'in yarisinda koltuk restorasyonu, bi de CL kapisinin dan diye suratinizin ortasina kapanmasi :)

Bizdeki sonuclar ne peki? Bu sezon her branstaki her karsilasmada sizi yenen bir FB. Son 5 Super Lig macinda cehennem cennet dinlemeden sizi yenen bir FB. Cehenneminizden sirilsiklam cikan bir FB. Sahanizda sampiyonluk kutlayan bir FB. Dua edin Aziz kupayi Sami Yen'de istemedi, stadi yikmak icin bi ekibe ihtiyaciniz olmayacakti yoksa. (Tasarruf olurdu mis gibi gerci ama :p)

"KADIKOYDEKINDEN BETER ETTIK NIHAHA" mantalitesindeki kulupten fair play bilmemne dersi mi alacagiz? Buyuk dusunebilseniz zaten hicbi olay cikarmaz, hatta (basinda degilse bile sonunda) alkislardiniz, ama hazimsiz ve cirkef insanlara yarasir sekilde agirladiniz bizi.

Ben cok eglendim sahsen, hele gol icin planlanan mesalelerin umutlar suya dusunce yakilmasi ve atagimizi kesmek pahasina kendi adamlarinizin da oldugu bolgeye su koltuk falan atmaniz unutulmaz anlar yasatti bana :p Mac sonunda GS taraftarinin yuzundeki ifadesizlik de harikaydi tabi, uzuntu bile degildi yani, henuz idrak edememislerdi fark atmayi planladiklari FB ne yapiyor.

6-0'dan sonra en unutmayacagim GS maci sanirim, tesekkurler cehennem cocuklari :p
Sosyal ağlarda paylaş

önce adam ol ultrAslan kelimesini ağzına alırken... taraftarın zerre kadar suçu yok HELAL OLSUN bir kez daha tebrik ediyorum...

başımızdaki artık istifa etsin ama adamda yüz yok etmezki..

biz takımın iyi gündede kötü gündede yanındayız.. bunuda herkes böyle bilsin.. halen daha diyorum cehennemi yaşadınız gittiniz. bundan sonra kadıköydeki maçlarda daha akıllı davranırsınız...
Sosyal ağlarda paylaş

Maç aslında güzeldi dostluk görüntüleri falan vardı futbolcular arasında ama,Galatasaray'lı tafartarlar kendi kendilerini rezil ettdiler. Adamlar su şişesi atıyo Tuncay suyu içiyo bırakıyo falan=) Tümer zaten tam dayı gibi adam bıraktı topu kornerin orda sanki oynamıyorum der gibi
Maç Galatasaray'ın saçmalıklarıyla geçti 2 tane defans oyuncusundan gol yediler.Cihan, Ayhan vs. o kadar boş adam varki seneye tamamen değişmiş bi kadroyla girmesi lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
halen daha diyorum cehennemi yaşadınız gittiniz. bundan sonra kadıköydeki maçlarda daha akıllı davranırsınız...

Yonetime degil miydi cocugum sizin tepkiniz, biz niye sallayalim o zaman cehennemi, Ozhan bey amca dusunsun. Yok bizeydiyse neden 2 mesaj once obur turlu dedin? Kafam karisti bak simdi :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tabi Lucky, yonetimeydi tepkiniz, biz layik degiliz tepkiye zaten, ama sen 2. 3. sayfadaki mesajlarini okusana bi? Hatta ben quote ettim senin icin tek tek ama isine gelmedi heralde ;)

Tuncay'la Deivid'e su geldi birer tane benim gordugum, baska da hicbisey olmadi. Gittiniz tam orta yaparken Necati'ye attiniz Serdar'a gitti direk top, superdi o mesela ehehe, cok eglendim o an.

Sampiyonlugu garantilemis, rehavet icinde, tek forvetleri GS defansi gibi davranan bi takimi bu kadar cirkeflige ragmen yenemediniz, gucumuzun yettigi tek seyi yapip sahaya biseyler atalim dediniz onu da tutturamadiniz bile.

GS acisindan sonuclari ne bunun? Federasyon yine kiyagini yapistirmazsa en az 5 mac seyircisiz oynama, para cezasi, Sami Yen'in yarisinda koltuk restorasyonu, bi de CL kapisinin dan diye suratinizin ortasina kapanmasi :)

Bizdeki sonuclar ne peki? Bu sezon her branstaki her karsilasmada sizi yenen bir FB. Son 5 Super Lig macinda cehennem cennet dinlemeden sizi yenen bir FB. Cehenneminizden sirilsiklam cikan bir FB. Sahanizda sampiyonluk kutlayan bir FB. Dua edin Aziz kupayi Sami Yen'de istemedi, stadi yikmak icin bi ekibe ihtiyaciniz olmayacakti yoksa. (Tasarruf olurdu mis gibi gerci ama :p)

"KADIKOYDEKINDEN BETER ETTIK NIHAHA" mantalitesindeki kulupten fair play bilmemne dersi mi alacagiz? Buyuk dusunebilseniz zaten hicbi olay cikarmaz, hatta (basinda degilse bile sonunda) alkislardiniz, ama hazimsiz ve cirkef insanlara yarasir sekilde agirladiniz bizi.

Ben cok eglendim sahsen, hele gol icin planlanan mesalelerin umutlar suya dusunce yakilmasi ve atagimizi kesmek pahasina kendi adamlarinizin da oldugu bolgeye su koltuk falan atmaniz unutulmaz anlar yasatti bana :p Mac sonunda GS taraftarinin yuzundeki ifadesizlik de harikaydi tabi, uzuntu bile degildi yani, henuz idrak edememislerdi fark atmayi planladiklari FB ne yapiyor.

6-0'dan sonra en unutmayacagim GS maci sanirim, tesekkurler cehennem cocuklari :p

Sen eğlenebilirsin sahaya bişeyler atarken bizde eğlendik..

ceza felanda umurumda değil canaydın istifa etsin küme düşelim hiç sorun diil...
Sosyal ağlarda paylaş

Sahaya biseyler atarken eglenmen de zeka yasini ortaya koyuyor zaten. Sizin gibi egitimsiz, saldirgan ve cirkef insanlarin maca girmesini yasaklasalar mesela, hepsine bedava LigTV verseler teselli ikramiyesi, olmaz boyle seyler.

Ben iki gun once bu kadar (edik: typo) buyuk konusup asip kessem simdi biraz utanma arlanma gosterip tebrik edip gitmis yatmistim mesela, sen o kadar yuzsuzsun ki hala gelmisin burda OF NE BICIM ATTIK EHE diyosun, argumanin da "Ozhan gitsin yeter, kulube ne olursa olsun umrumuzda degil". Bu mu taraftarlik?

(Bari bizimkilere isabet ettirseydiniz yav :p)

[ Mesaj 20 Mayıs 2007, Pazar - 00:57 tarihinde, Baggio tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar icin de gecerli ayni sey? Almasinlar stada ucte birini, bak ne guzel efendi efendi oturuyo geri kalan 2/3.

Ben ayi degilim cok sukur sahaya madde atacak kadar, diyorum ya zaten, yeterince buyuk dusunebilseniz super centilmence bu geceyi gecirir ve hava atardiniz, centilmenlik dersi verirdiniz. Onun yerine cirkeflik yarisina girdiniz, kulubunuze maddi manevi buyuk zararlar verdiniz, hirstan hazimsizliktan kendi stadinizi yaktiniz, bi de ustune ne yenebildiniz ne attiklarinizi tutturabildiniz eheh :p
Sosyal ağlarda paylaş

Nesrin Sipahi - İnleyen Nağmeler

İnleyen nağmeler ruhumu sardı
Bir rüya ki orda hep şarkılar vardı
Uçan kuşlar, martılar
Yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı

Arzular orada dert oradaydı
Bir deniz ki aşk dolu dalgalar vardı
Uçan kuşlar, martılar
Yeşil tatlı bir bahar
Gülen şen sevdalılar vardı