Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

kaç maç ceza alcaklar çok merak ediyorum yada 15-20bin ytl para cezası ilemı geçiştirirler hoş onuda ödeyemez gs ama stadı kapansın daha iyi maket yapmaktan kurtulurlar.

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 23:16 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben zamanında yazdıgımda o cok kaliteli gsli taraftarlar bana laf sokuyodu biz hakedeni alkışlarız falan diye noldu rezil oldunuz bu akşam kalitenizi gösterdiniz bende tüm söylediklerimi geri alıyorum gercekten alkışlamayın 17kez oldugu gibi diz çökün.ayrıca 9000ytl suyamı harcadınız o ne öyle sel basacaktı nerdeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bizim seyirci sayesinde kaybettik maçı
kendi sahanda baskı kuracakken saha kenarında hücüm yapmamızı engelledi kendi seyircimiz

pet şişeden pas atılamaz oldu
oyuncular baskı yaparken oyunu soguttular

bi grup gerizekalı yuzunden bu hale geldi ki o kişiler zaten umursamıyorlardı maçın sonucunu. sırf protesto sırf taşkınlık için gittiler.

ayrıca su alkıslama olayını cıkaranlar ve olayı ateşleyen medya da bu taşkınlıga sebep oldu.

hayır futbolculara yazık adamlar oynamaya cıkıyorlar maç duraksayınca 2 takım oyuncusu kardeş kardeş konusuyor gayet sakinler birde staddaki denyolara bak olacak iş midir yani
Sosyal ağlarda paylaş

gs deki maç başındaki o sinir neydi anlamadım heleki sabrideki maç yapmaya değil savaşmaya çıkmışlardı gs liyim ve gs nin kaybetmeyi hakettiğine inanıyorum o takıma o maça galibiyet yakışmazdı fb şampiyon gibi çıktı ve aldı maçı gs ise rezil bir oyunla verdi maçı helal olsun umarım ilerki yıllarda boyle bir sezonu bize yaşatmazlar

birkaç avuç seyirciye sözüm yok zaten büyük bir ceza olur umarım verilen ceza

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 23:46 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu maç bir maçlık bir öfke değildir ben olayların içinde olduğum İçin diyorum...

İlk dönem kadıköyde galatasaya yapılanlar karşısında zaten taraftar bu maçı bekliyordu AMA BUNDAN DAHA ÖNEMLİSİ İSE BAŞIMIZDAKİ ZİHNİYETİ İSTİFA ETTİRMEK..

bu maç bütün birikmişler olayların patlamasıydı...

Ha taraftar kötümü yaptı hayır çok iyi yaptılar.. İlk dönem kadıköyde yaşananları herkes iyi biliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Rıdvan çok güzel konuştu.

"Maçı izlemeyen kardeşim.. iyiki izlememişsin en iyisini yaptın"

Türk Futbolunun rezilliğidir bu.
Özhan Canaydının Galatasaray taraftarının sabrını taşırdığı noktadır.
Fenerbahçe nin gerdiği ortamın sonucudur.

Gslı futbolcuların , sporcuların yöneticilerin maç bittikten sonra Fenerbahçelilerin stada bayrak dikmemeleri için beklemeleride rezaletti.

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 23:54 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...