Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altivi.com

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

:) Pokerde blöf sonucu karşndakinin elinin beklediğin bir ele denk gelme ani kısaca senin saydığı sahip olduğun kartlar harici kartların beklenen eline sahip olma oranı en yüksek 23'e 1'dir. Bunu kastetmiştim. Ayrıca senelerdir buradayım ve ayar verme gibi bir egom hiç olmadı ;) Sadece BİLDİĞİM bir konu hakkında EMİN OLDUĞUM bir yorum yapmak istedim...

Yanlış anlaşıldı ise affola ;)
Sosyal ağlarda paylaş

max tekil fiyata gidiyor.
Diyelim urune max 500YTL demisler. Sen de 500YTL dedin. Senden baskasi girip 500YTL derse, kaybediyorsun.

Diyelim ki sirasi onemli olmamakla beraber bu urune soyle onerilerde bulundu insanlar: 300, 500, 500, 499, 488, 498, 498.
-Sistem ilk once cogullari siliyor: 500, 498'ler silindi.
-Sonra kalanlari (300,499,488) siraya diziyor: 499-488-300.
-En yuksek olan kazanmis oluyor: 499.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
kaybettiğinde para vermiyorsun. sadece her teklif için belli bir ücreti, teklif verirken ödüyorsun. yani 10 teklif verdin, daha o anda paran gidiyor. kazanırsan kazandığın fiyata göre parasını ödüyorsun, kaybedersen bir şey ödemiyorsun. yani kaybettin mi teklif verirlen ödediğin paradan oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Urune gore degisiyor. Bazisindan teklif basina 5YTL bazisindan teklif basina 20YTL.

Ek: Zaten kazanmak icin cok teklif vermek gerekiyor. Boylece max teklif + verilen tekliflerin ucreti eklenince; fiyat urunun piyasa fiyatina baya bi yaklasiyor.

Tabiki illa kazanacaksin diye birsey yok. Teklif veren cok, kazanan tek kisi oluyor. Kazanamayanlar da sadece teklif ucretlerini oduyor, uzuluyor, vs. :P

Yanliz ben neredeyse 1 haftadir giremiyorum, sizde herhangi bir sorun yok mu?

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 10:56 tarihinde, Crane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...