Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frp yine zarar veriyor....

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

said:
Aket-Atum, 28 September 2003 11:07 tarihinde demiş ki:
sosyologsun galiba[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

Hayır ama biraz pratik zekası olan ve çevresine dikkat eden, biraz da mesajları dikkatle okuyan biri karşısındaki kişiler hakkında bazı tahminlere rahatça varabilir. Bunun için sosyolog olmaya gerek yok. Hele ki bu threaddeki mesajlarınla kendinle ilgili normal bi insandan çok daha fazla ipucu verdin çevrene. Bunları takip eden sıradan ve biraz kafası çalışan bir insan rahatça seninle ilgili bir kanıya varabilir...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fragrant, 27 September 2003 22:48 tarihinde demiş ki:
hahaah walla böyle haberler gerçekten de çıktı zamanında onları da sallamadım bu süper zeki arkadaşın yaptığı moronca "şaka"yı da sallamadım...

boşverin, kimin ne düşündüğü kimin umurunda??? bu kadar koyunu adam edemezsiniz... bazı arklar frp oynadığımı söylemeye çekiniyorum/utanıyorum gib laflar etmiş.. ben rock müzik dinlediğim için, frp ile uğraştığım için we en önemlisi hem hayat tarzı hem düşünce şekli olarak o hiçbi bok bilmeyen sosyologların her dediğine inanan koyunlardan farkı olduğum için gurur duyuyorum... bırakın hepsi kendi sıçtıkları boklarda boğulsun, cehaletlerini bilgelik sanmaya devam etsinler...

biz de gidip biraz dragon keselim...

:rock:[hline]

Eh be benim vahşi metalci ve frpci arkadaşım...Dragon düşmanı kişilik...
Tamam bende metal müzik dinlerim bende frp oynarım yıllardır.
Ama gelipte böle 70 yaşında hayatı çözmüş, felsefeyi aşmış,
Süper üstün bir insan gibi konuşup sosyologlara laf etme gibi bi hakkın yok.

Bu arada ne ben nede tanıdıklarım sosyolog deil.[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala neyi niye tartışıyoruz annamış deilim
zaten buraya gelip bakan adamın frp ile uzaktan yakından alakası vardır
ve burdaki herkes frpnin şeytan işi olmadığını biliyor
e o zaman
(herkesin hemfikir olduğu bir tartışma ortamı.... hmmmm..)[hline]Borbag: 17 yıllık kıdemli sap. kariyerini başarıyla sürdürüyor. Uzmanlık alanı şehirlerarası ilişkileri yürütememek,şehiriçi bulamamak. Hala mutlu, yakında bölünerek çoğalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 28 September 2003 20:08 tarihinde demiş ki:

Eh be benim vahşi metalci ve frpci arkadaşım...Dragon düşmanı kişilik...
Tamam bende metal müzik dinlerim bende frp oynarım yıllardır.
Ama gelipte böle 70 yaşında hayatı çözmüş, felsefeyi aşmış,
Süper üstün bir insan gibi konuşup sosyologlara laf etme gibi bi hakkın yok.

Bu arada ne ben nede tanıdıklarım sosyolog deil.[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

ben hayatı aştığımı yada süper üstün bi kişilik olduğumu asla savunmadım açıkçası neden böyle düşündüğünü anlamadım... o yazdıklarımı fazla düşünmedim ve aklıma ne gelirse onu yazdım yani "ben filozof gibi adamım, önümde diz çökün lan!!!" gibi bi tavrım yoktu... böyle konularda bu yorumu yapmak için çok aşmış olmak gerekmiyo. eğer sen bunların çok kasıntı yada fazla felsefe yapmak için uğraşılmış sözler olduğunu düşünüyosan,ben de senin bütün gününü anaokulu çocuklarıyla geçirdiğini düşünürüm..

sosyolaoglara laf etme kısmına gelince... kimse okulda okumakla hayatı yada toplum davranışlarını çözemez.bu işin diploması olmaz.o savunduğun sosyologlara göre benim kedi kesen asosyal bi yaratık olmam gerekiyo..

ayrıca ben vahşi bi metalciyim gibi bi laf ettiğimi hatırlamıyorum... eğer karşındaki insanla inceden dalga geçiceksen bunu adam gibi yap ve önce ne yazdığını oku!!!![hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Vahşi metalci genç tahminini çok doğru etmişim bak nasılda gaza gelmişsin...

Evet ben hayatımı anaokul çocuklarıyla geçiyorum senin gibilerle uğraşarak işte.

Sadece kıl oldum anti-sosyolog laflarına...
Daha fazlada bu konuya entry girmicem sanada cvp yazamicam
Aket zaten espri yaptım bitti demiş.[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 29 September 2003 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...