Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş mı Anti-FB mi?

Stifler

Öne çıkan mesajlar

Fenerliyim.
Bunu bana bjkli bir arkadaş yolladı çoğuda katılıyormuş buna...
http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=12155
Çok güzel yazmış ve bir Fenerli olarak haklı gibi geldi bana.
Cevap verenlerde doğru söylediğini belirtmiş.

--------------------------

Arkadaslar günlerdir topikleri okuyorum febe söyle febe böyle,Febenin 100. yılı.Yeter arkadaslar,
Bizim taraftar durusumuzdamı degisti, eskiden febe-gese birbirini yer biz kendi asil durusumuzla hiç o çirkeflere bulaşmazdık.Tribün mevzuları olurdu ama medyada orda burda bu tür çirkef kavgalara hem klüp hem taraftar olarak girmezdik.
Şimdi topiklerde Kupayı febe 25 yıldır alamadı biz alalım, onları eleyip almanın tadı baska türünden yorumlar yazıyor.Yada bu sene 100. yılları , sampiyonluk çok daha önemli falan diye yorumlar var.Benim umrumda degil febenin kaçıncı yılı yada kupa durumu.Ama sanki taraftar olarak sanki herseyi febeye endekslemisiz.Baskanımız bile basarıyı onları sampiyon yapmamakta buluyor ama onlar olmayınca gese oluyo.
Yavas yavas bizim taraftar profilimiz degisiyor, Antifebecilik yaygınlasıyor ve bu klübümüz için bence cok zararlı.
Valla biz Bursa hakkında ne düsünüyorsak eziklerde bizim hakkımızda onu düsünüyor.Yok biz geri kalmısız bu tür atısmalarla gündem olusturuyormusuz gibi.........
Eski durusumuza dönelim, febeyi kompleks etmeyelim artık.Seba dönemini hatırlayalım basarılar nasıl gelmişti,

Dikkat son 13 yılda tek sampiyonlugumuz var , adamlar 4. yıldıza gidiyor.
Ama biz 3-4 lük maçla övünüyoruz yada sansımızla gectigimiz turla övünüyoruz.Bırakalım artık bu anticiligi

Ben BEŞİKTASLIYIM, anti febeli değilim.

----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Karsı olmak baska, herseyi o takıma enkeslemek baska.Sence bir takımın vizyonu bu sene 100. yıllarında febeyi sampiyon yapmamakmıdır.
Yada kupayı sırf febe yıllardır alamadıgı içinmi asırı istemektir.
Dikkat edelim bizde yavas yavas geselilerde olan febe takıntısı baslıyor.
Her macta febeye küfür ediyoz, sürekli onlara satasıyoz.Bence bursadan ne farkımız kaldı.Koca Besiktası bu kadar kucultmeye hakkımız yok,

said:
Bencede,
Geçmisimiz gesenin bizden caldıgı sampiyonluklarla dolu.Biz genelde febe ile olan samp. yarıslarını önde bitiriyoruz ama geseyle söylemeye bile gerek yok.Göz göre göre çalınan sampiyonlukları bir düsünün arkadaslar.Ama o zamanlarda bile antigs cilik yoktu.Simdi noldu bilmiyorum herkezde bir febe kompleksi var.

said:
çok haklısın ama bu antifb virüsü çok hızlı şekilde yayılyor. kimse unutmasın bizim en büyük düşmanımız fb değil gs dir...

said:
kesinlikle katılıyorum. malatya yı, ankaragücü nü, 95-00 arası şampiyonlukları, bülent i, arif i, vahap beyaz ı, unutmadık. gs daha çirkef bir takımdır. ama bundan da öte o ikisi birbirini yer biz uzaktan seyrederi

said:
Dun mactaydım, kupayı aldık hemen ekinler tezaruhatı basladı.Ardından bu kupa febenin ... girsin tezaruhatı basladı.Butun keyfim kactı.Rakibi kızdırmak güzel bir sey ama bizimki kompleks sınırına girdi arkadaslar.
Ben kucuklugumde spor studyosunda yapılan bir yorumu unutamıyorum."febe-gese birbirini yedi ama gene Beşiktaş aradan sıyrılıp sampıyon oldu"
Efsane baskanın bir röportajında gese ile ilgili bir soru soruluyor ve baskan bizi ilgilendirmez biz topumuzu oynarız diye cevap veriyor.(sanırım bir yabancı oyuncunun 1 günde Turk yapılması olayı)

O yuzden o zamanlar butun Türkiyenin su görüsü vardı.feb- gese çirkef takımlar, Beşiktaş kolej takımı.

Türkiyeye Besiktaslılık Durusu diye bir kavram soktuk.

Nerde simdi Besiktaslılık Durusu,

Geçen hafta yenilmişiz, stadın heryerinde emzik var.Sahaya emzik atıyoruz ve mac sonu sacma sapan bir konudan tekrarını istiyoruz ve onuda dogru yere bile sikayet edemiyoruz.
Rezil oluyoruz tüm ülkeye
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kabullenemiyorum abi.
Beşiktaş başkanının hedefimiz şampiyon olmak yerine Feneri 100.yılda şampiyon yapmıycaz demesini.
Beşiktaş başkanının geçen sene Galatasaray inşallah şampiyon olur demesini.
Ben kabullenemiyorum abi beşiktaşla yapılan her röpörtajda Fenerbahçe adının geçmesini.
Beşiktaş mali kongresinde bile Fenerbahçe üzerinden örnek verilmesini.

Ben kabullenemiyorum bunları bir Fenerli olarak.
Süleyman Seba döneminde ben Beşiktaşı çok takdir ederdim.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş yönetimini çoğu beşiktaşlı sevmiyor zaten

yıldırım demirören de aslında anti-fb değil. anti-azizyıldırım
onun amacı aziz yıldırımı süründürmek. elinde olsa yapar bunu. beşiktaş onun için sonra geliyor

fenerbahçenin son yıllardaki antipatikliği yüzünden anti-fener anlayışında yükselme oldu doğrudur. ancak beşiktaş herşeyden önce gelmeli beşiktaşın duruşu bu olmalı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Abim hasta Beşiktaşlıdır,bende Fenebahçeli geçen gün konuşurken aynen bu lafları söledi,"sanki biz ezik bir takımmışız gibi herşeyde Fener'e söver olduk,fener'e küfürler bulma,fener maçlarını alınca şampiyon gibi kutlama,gittikçe de artıyor bu olay"Bu lafların hepsi hasta beşiktaşlı abime ait,burada yazılanları da görünce hak veridm,demek ki beşiktaş'ta da artık gerçekleri görebilenler çoğalıyor..Bir zamanlar Fenerbahçe'de vardı bu hastalık gs'ye karşı ama sonunda attık bu hastalığı üzerimizden,umarım beşiktaş'ta yoksa bu boş başkanları onlara çok büyük zarara verecek,Bir Fenerbahçeli olarak Süleyman Seba Beşiktaşını özlüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş kapalısı bunun Serdar Bilgili döneminden beri farkında.
Aziz Yıldırımın fanatizmin doruğundaki yorumlarına Serdar Bilgili katılmıyordu.Susuyor diye kızıyorduk.Arından Demirören-Yıldırım çekişmesi başladı.Keza yöneticilerde.
Ben şu anda 3 büyüklerde hiçbir yöneticinin lafını bilip konuştuğuna inanmıyorum.Yöneticilerin bu tutumu tribünlere yansıyor.Ve bu sene şampiyonluk yarışıyla ortam inanılmaz gerildi.100 yılımızda ne güzeldi kimseyi sallamıyorduk Gs ile şampiyonluk yarışı yaparken bile gs karşı bu kadar değildik.
Lafını bilmeyen yöneticilerimiz sayesinde böyle oldu.Tümer olayı ile zaten iyice ayyuka çıktı.Üstüne birde kadıköydeki olaylar.Seneye durulur gibi geliyor bu olay bana.

Dün kupa maçı izledim.Her maç bu sezon 90dk gözlerimi ayırmazdım.Dün hiç izleyesim yoktu bir yandan iddia kuponu yaparken bir yandan msnde konuşuyordum arkadaşlar şaşırdılar.Final havası yoktu sevinç buruktu futbolculardada öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bencede,
Geçmisimiz gesenin bizden caldıgı sampiyonluklarla dolu.Biz genelde febe ile olan samp. yarıslarını önde bitiriyoruz ama geseyle söylemeye bile gerek yok.Göz göre göre çalınan sampiyonlukları bir düsünün arkadaslar.Ama o zamanlarda bile antigs cilik yoktu.Simdi noldu bilmiyorum herkezde bir febe kompleksi var.

çok haklısın ama bu antifb virüsü çok hızlı şekilde yayılyor. kimse unutmasın bizim en büyük düşmanımız fb değil gs dir...

bunlar doğru.
Ben eskiden inanılmaz gs düşmanıydım.Öyle ki fb-gs şampiyonluk yarışında Ali Şen zamanında bu 20.45 geyiğinin ilk çıktığı zaman fb şampiyon olduğunda tura çıkmıştım.
Gs ın bizden hile hurdayla aldığı 3 şampiyonluk vardı bunlar unutuldu.Şimdi fenere karşı cephe almış durumdayız.

Ama bunu Aziz Yıldırım yaptı.Fenere karşı olan bu düşmanlığın mimarı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ama bunu Aziz Yıldırım yaptı.Fenere karşı olan bu düşmanlığın mimarı.

+1, ama buna bir de Aziz Yıldırım/FB düşmanlığını yaymaya çalışan Demirören'i de eklemek gerek. İnsanların FB düşmanı olmasında Aziz Yıldırım'ın rolü ne kadar fazlaysa Demirören'in rolü de o kadar fazladır.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifller yapma lütfen ya hepsinden önce Aziz Yıldırım vardı.
Aziz Yıldırım bilgili dönemindede yorumlar yapıyordu Bilgili karşılık vermiyordu.Beşiktaş taraftarı pasif başkan istemiyoruz diyordu.
ama tabi demirören canaydın polat 1 e 10 kattılar.

[ Mesaj 10 Mayıs 2007, Perşembe - 14:28 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaya "bu yaptı, şu etti" diye bakmamak lazım aslında, yangını ilk çıkarana bakmak lazım. Bugün neden Anti-BJK ya da Anti-GS'den bahsedilmiyor da Anti-FB'den bahsediliyor? Bu yangın hiç çıkmasaydı, yangından rant elde edenler ellerinde körükle yangına gitmezlerdi.
Bunun baş mimarı ve sorumlusu Aziz Yıldırım'dır. Türk futbolu Aziz Yıldırım'dan ve onunla aynı kafada olanlardan kurtulduktan sonra ancak bir düzelme ve ilerleme kaydedebilecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Laf atmak mı?
-

Ben Aziz Yıldırım kesinlikle haklıdır demiyorum. Ama canaydon polat demirören üçlüsü üstüne giderek ortalığı daha da geriyor. Belki haklıysanız haksız duruma düşüyorsunuz.

Türk futbolunun temizlenmesini istiyorsanız gitcek ilk adam bana göre Ulusoydur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...