Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ilgisiz erkek arkadaş ne yapılmalı?

turunch

Öne çıkan mesajlar

Malibu
üye § 10 Mayıs 2007, Perşembe - 13:10 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Arma bırak şimdi ortama cool olarak girip kızı kapmayı düşünüyosan yedirmezler sana :p,

Güzel denemeydi ama ne yalan söyleyim (:

Ben yazımı yazarken birinin böyle yazacağını önceden tahmin etmiştim bakalım kim yazacak diyordum. Sen çıktın. Seni buradan tebrik ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus
üye § 10 Mayıs 2007, Perşembe - 14:08 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Arma niye oyunbozanlik yapiyorsun simdi hep birtane cikarmi senin gibilerden..

heralde acil kan var basligi altinda geyik yapilmiyor..

aradaki farki anlamak lazim

Ya amacım oyunbozanlık değil. Bu topic 14-15 sayfa sürmüş geyiğe dökülse bile bir topic genelde bu kadar uzun olmaz. O yüzden konu dağılmasın dedim. Neyse ya devam topiğe.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle içinden ne geliyosa onu yap derim. Eger seni aramaması seni rahatsız ediyorsa ara ve bunu ona söyle. Nedenini sor. Bir açıklama gelicektir. Sonuçta sen elinden geleni yap. Ayrılırken ben elimden geleni yaptım dersin ve arkana bakmassın. Ondan sonra uyardığın halde hala düzelmiyorsa dur. Bir düşün yaşamak istediğin ilişki böyle birşey mi ? Bendede aynı durum vardı. Kardeşim telefon açtı dedi ki: "Abi kız arkadaşım var, tam 6.5 saat sahilde sarılıp oturmuşuz. Nasıl oldu da o kadar süre oturduk anlamadım. Heryerimiz agrıdı ama bitmesin diye ayrılmadık" dedi. Sonra dedim ki kendi kendime abi ben yalan yaşıyomuşum :) Sevgi böyle birşey olmalı vs. Ha birde ufacık şeylerden sevgi çıkarmaya çalışma.. aaa msnde selam verdi aa çagrı attı vs. Seven sonuna kadar gösterir derim. Kolay gelsin :)

[ Mesaj 10 Mayıs 2007, Perşembe - 15:20 tarihinde, Defensive tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...