Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Temple Of Elemental Evil(diğer konduan ayrı)

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar.Diğer konuya ayzmak istemedim roası biraz uzamış.Ben bu oyunu aldım.Kafamda bir kaç soru işareti var.Sormak istedim.
Oyunda Dark Elf gibi alt ırklar yokmu?Ben ne kadar arasamda bulamadım.
Oyuna baika portreler ekleyemiyormuyuz(bu portreler çok az)
Ayrıca karakterin deri rengi falan gibi özellikler yok dğeilmi(ayrıntı olarak sadece saç ve uzunluğu gördüm ben)
Ha birde oyunda nasıl bir grup etkili oluyor(6 kişilik olsa yapıcam ama.Şmdi takıldım Roguemu lazım gruba clericmi:)[hline]I don't know how it is but she has the power
She can make me laugh when I wanna cry (oh yeah)
She tells me that I'm in control but I know it's just a lie
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni aldım sayılır ama sorularını cevaplayabilecek kadar oynadım:
1. Bi drow portresi var ama zannetmiyorum olduğunu deri rengi de deiştirilemedii için kötü olmuş yaş biraz karakter yaratmanın o kısmı :)
2. Yapılıodur heralde ama ben portre yapımından photoshoptan falan anlamadığım için bakmadım o kısımlara ;)
3. Benim favori grubum iki yakın dövüş için fighter, barbarian... sınıfı karakter, bir cleric, bir wizard (ya da sorcerer), bir tane de rogue. Hanlarda bazı tiplerle konuşarak gruba alabiliyorsun
ayrıca.
Umarım yardımcı olabilmişimdir..

[Bu mesaj Heffer tarafından 26 September 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, dark elf, swrifneblin vs. yok. Belki expansionda
Galiba. Oyunun klasöründeki portre dosyalarına bak, manual da yazar gerçi öyle bi olay varsa
Cık, deri rengi vs. yok. Boy var ama kilo boya göre belli oluyor.
5 kişiden dördü değişmez kural fighter cleric rogue wizard olcak tabii ki. Wizard yerine Sorcerer tavsiye ederim. Son eleman melee olursa daha hayırlı olur. Bide Weapon finesseli roguelar baya iyi iş çıkartıyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Expansionı kesin olarak varmı yoksa tahminmi. Bundan vazgeçip 2sini çıkarma ihtimalleri olabilirmi aynı motorla?[hline][b]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Tahmini. Ama bu kadar güzel motoru olan ve boş olan bi oyuna çıkarırlar heralde. Bence nwnden çok daha güzel bi oyun. Hatta modules diye bi klasör var. İnşallah multiplayer koymayı unutmazlar[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

aman derim
sorcerer kullanmayın.
efektif olarak craft magical item olayına giremezsiniz sorcererla.

bi de axe. evil oynayınca oyun biraz anlam kazanıyo sanırsam ...
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 27 September 2003 22:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana ice wind dale II ilk olarak kendi motorlarında 3üncü edition bu oyunsa değişik motorda 3.5 edition için sadece ön deneme gibi geldi umarım ikisininde devamı gelir.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda kendi modlarımızı yapamioz değilmi yani bende böyle bir etidör fln çıkmadı[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun beklentileri karşılayamadı gerçi beni bejlentiye sokan da level ergisi olmushtu siğer siteler bu oyun hakkında pke umutlu sözler söyleyemiyordu bu levelin en büyük sorunlarından ya yerin dibine batırıyorlar ya da dağın en üst noktasına çoğu önincelemede ki zaten yarısında geyik yapıyorlar ah pc gamer ahhhh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...