Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baptista Fenerbahçede..

Stifler

Öne çıkan mesajlar

ben yazıyı okumadım valla direk mevkisinin karsılıgında ne yazıyosa ona baktım, oturup da hepsini okuayacak halim yok gözüme ilk carpan o oldu.

ayrıca bu adam ön libeo oynadıgı dönemde sao paolo'daymış

[ Mesaj 09 Mayıs 2007, Çarşamba - 23:05 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

off passanger , yanlış biliomuşum demek bu kadar mı zor. bak ben bi hata yaptım direk msgımı editledim karşımdaki insan boş bile olsa saygım var.
real madrid maçlarını izlediğine bile emin değilsin sen. 300 maçta 0 gol atsa önlibero mu oynamış sayıcaz? adam basbaya forvet, hatta kaka alex ronaldinho gibi de değil santrafor bile diyesim gelio. real madridde de öblibero felan oynamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie cok konusan ama bos konusan bır adamsın sence sol acık oyandı bu adm madrıdte dımı hmm acaba madrıdte sol acık oynayan kım vardı boyle buyuk bır yıldız hanı?Ee ben o buyuk yıldızla baptıstanın aynı anda 11de oldugunuda gordum aaa ozaman buldum 2 sol acık evet evet ıste bu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SAO Paulo’da futbolculuk kariyerine ön libero olarak başlayan, buradan Sevilla’ya transfer olan ve bu kulüpte gol krallığına ulaşan Baptista, daha sonra R.Madrid’e gitmişti. Madrid ekibinin kötü geçen sezon sonrası yaptığı yeni transferlere kurban edilen ve İngiltere’nin Arsenal takımına kiralık olarak giden Baptista, aynı zamanda F.Bahçe’de forma giyen Lugano ve Alex’in de çok yakın arkadaşı...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.uefa.com/competitions/ucl/history/season=2005/round=2201/match=1100277/report=tl.html
http://www.uefa.com/competitions/ucl/history/season=2005/round=2201/match=1100292/report=tl.html

başka maçlara da bakabilirsiniz aşagıdan madrid seçili değilse seçin ve görün ön liberonuzun nerden oynadıgını.

[ Mesaj 10 Mayıs 2007, Perşembe - 00:06 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar olay şudur;

Sevillada ön libero başladı sonra forvet arkasına aldılar ve 20 gol atıp Ispanya Gol Kralı oldu. Sonra Real Madride gitti 28m Euro ya.

Real Madridde forvet ve forvet arkası oynadı fakat forvete bin tane transfer yapılınca Arsenale kiralik gönderildi.

Arsenalde de şuan pek çok hayranı olsa da bazılarıda Sheva gibi Ingiltere ligine ve ingiltereye alışamadığını söylüyorlar... Ama kimsenin yeteneğinden şüphesi yok. Sheva vakası olarak düşünüyorlar kısaca.
Yaklaşık 13 golü var bu sene Arsenalde 4ü Liverpoola=)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla da ön libero oynadı baptista.Bundan çok çok eminim.Hatta ya Beşiktaşın ya da Fenerin gündemine girmişti fotomaçtamı ne yazıyordu.Fenerin yeni liberosu diye mi ne.
Gerçi avrupada ön libero diye bir pozisyon yok.Zaten libero pozisyon değil.Libero topu oyuna sokan kişidir.Günümüzde defansın önünde durana libero diyorlar.
Türkiye de de 2 kalemşör çıktı ön libero kavramını soktu memlekete.O da defansif ortsahaya denk geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...