Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nickinizin Gercek Isminiz Olmasini Ister miydiniz?

Sypro

Öne çıkan mesajlar

o dediklerin benim de hoşuma gidiyor. Yani Caranlothwen gibi... Bu bi web sitesinde elf ismi diye geçiyorrdu ve okunuşu çok hoşuma gidiyor.

ayrıca lütfen boşverin konu sapacak[hline]Syh sçlrdr klbm dln
Prltl ela gzlrdr bn fthdn
Br de glmsm klndmm
Rhm yrlr bdnmdn

[Bu mesaj Caranlothwen tarafından 03 Şubat 2003 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ozaman genelle yapma burda bende varım başkalarıda var yani zaten Ardeth ingilizcede değil arapça ona niye laf yok :)[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 03 Şubat 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
Bu arada özür dilerim bi dahaki sefere genellemelerimden seni çıkarırım. Ardeth hariç derim.[hline]Syh

*!içi rahatlar* sağol şimdi kendimi daha iyi hissettim :)[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

edit:quote koydum karışmasın diye

[Bu mesaj Ardeth tarafından 03 Şubat 2003 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geberik, 03 Şubat 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
said:
Volfied, 03 Şubat 2003 20:38 tarihinde demiş ki:
Nicklerin bir amacı da budur zaten, her zaman olmak istediğiniz kişinin ismine sahip olursunuz

hade len :)

Muhaha koptum geberdim gülmekten yarıldı karnım eheh[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 03 Şubat 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
Azumodei

super ya, japon bi oglum olursa kesin koyacam

nerde duydum hatırlamıyorum da çok komiğime gitmişti şu laf:
"Japonlar çocukları olunca yere bozuk para atıyorlar, çıkan sese göre çocuklarına isim veriyorlar." :)[hline]Syh sçlrdr klbm dln
Br de glmsm klndmm
Rhm yrlr bdnmdn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nerde duydum hatırlamıyorum da çok komiğime gitmişti şu laf:
"Japonlar çocukları olunca yere bozuk para atıyorlar, çıkan sese göre çocuklarına isim veriyorlar." :)[hline]Syh sçlrdr klbm dln
Br de glmsm klndmm
Rhm yrlr bdnmdn

lol be biz onu tencere diye duymuştuk. Ortada bir hürafe var fakat hürafeyi söyleyenler arasında bağ yok.[hline]War, War never changes...
Humanoid Bot's backup program "Oh_Shit.exe" kicks in.

[Bu mesaj ianTHEian tarafından 04 Şubat 2003 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ben fazlasıyla isterim. ilginç olur.
Levie Maxilack
zaten bana asıl ismimle seslenen çok az kişi kaldı.ciddi.[hline]Bir insanın kalbi kirli olsa bile
Bir köşesinde temiz bir bölüm vardır
O temiz bölüm ne kadar küçük olursa olsun
İçinde kimsenin düşünemeyeceği kadar büyük bir aşk vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...