Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne geri bir toplumuz!

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Tehdit war galiba ve burda bacaklarımın ve ellerimin titremesi hafif bide terlemem gerekiyodu .Olmuyor.Neden.

Kardeşinin anlamsız isteğini kabul edebilen arkadaşa sordum.

Ve yapılan hakaretler yön değiştirince yörünge dışı pls.
Dar kafalı zihniyet 1
Medeniyetler karması 0
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ayrıca kız kardeşlerimiz bize ait değiller. Kız kardeşe izin vermek olayı bile tiksindiriyor beni. Etrafınızda ki insanları kendinize köleleştirirken aslında kendiniz birer köle oluyorsunuz korkularınız için.

Acıyorum size. Zavallılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Striptiz yapmak insanın hoşuna da gidebilir. Ki ben genel olarak o zihniyete laf söylüyorum. Benim kızkardeşim maalesef yok ama olsaydı mini de giymesine izin verirdim, erkek arkadaşıyla gezmesine de. Ve dünya üzerindeki hiçbir "insan" bir kızla bir erkeğin kol kola dolaşmasına kızma veya onlara hakaret etme hakkına sahip değildir.

ayrıca gerge +1

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 20:57 tarihinde, nileppezdel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide onları hakaret olarak kullanmadı ki? İsminizle seslendi sadece.

Hakkattende dar kafalı insanlarsınız. Birşey demiyorum. Baş örtüsü taktırıp, akşam 8'den sonra sokak cezası koyan, evlilik öncesi ilişki yasaklayan insan yüzünden bu kadar sapık bir toplumumuz var.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehteran Türkiye'nin korkunç geri yüzünü gösterdi, sen de katıldığını belirttin. Bu yeterince korkunç. Size ne milletin namusundan! Namus ne demek bi kere? Kız arkadaşının omzuna elini atan öğrenci olmuyor mu? Öğrencilik zaten onlarla güzel. Ayrıca okul dışında istediğini yapar. Kaldı ki omzuna elini koymakta ne var? O öğretmene bu durum cinsel birşey çağrıştırıyorsa okulda omuz omuza dolaşan bütün çocuklar gay. Ha eğer böyle bir çağrışıma sebep olmuyorsa neden laf atsın. Seks tü kaka, öcüler yer seni seks yaparsan mantığıyla buraya kadar. Seksin ne olduğunu bilmeyip herşeyi cinsellikle ilişkilendirenler var. Bir de öğretmen oluyorlar başımıza. Başöğretmen Atatürk'ün mesleğinin adına yakışmıyorlar bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

ya kacıncı yuzyılda yasıorz ya. lise 3te kız die abartanlar var hala sacmalamayın bi ya, gdin bakın 15 yasında cockların bile sevgilileri fln var modern olun biraz.

sahsen bu ooretmenlerin fln karısma olayını asırı sacma ve geri kafalıca buluorm. kız arkadasımla istedigimi yaparım kardesim eger o da istiosa, zorla mı sarlılıp yuruorm fln, eger o bisi demiosa biz hayatımızdan memnunsak kimse laf soyleyememeli. geri kafalı zihniyetlerin arasında buyumus bilmemkac yasına kdr bi erkegin ya da kızın elini tutmayı basaramamıs, ilk gorduguyle evlenmis ya da gormeden evlenmis zayıf tiplerin sacmalıkları boyle etrafa karısmak
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE

Saldırımı.Tartışıyoruz.Ama Demokrasi anlamını bilmeyen çok hücreli oksijen tüketen canlılar demokrasinin gereği olan düşünce özgürlüğünün anlamını bilmeyen ama öle gözükenler war .

Fikirler farklı olmasaydı o çok sığındığınız Demokrasi yaşanabilirmiydi. Ama ne olduğunu araştırmadan karşı tarafın fikri hoşuna gitmeyince hakaret edenler Ne kadar demokrasiye sahip çıkar burda örneklerini gördük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...