Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tükaş mı ne öyle bi ketçap

Aegean

Öne çıkan mesajlar

biraz daha tanıtırsak reklamı coook daha ii olocak :D[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

varya hani süfer lezzetli görünen bi tabak hazılıyo kadın sora üstüne bi tabak koyuyo ters çeviriyo yemekler olduğu gibi dönüyo ama ketçap hiç bir mm oynamamış bilem nerdeyse[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Reklamların tamamen gerçeğe uygun olması gibi bir gereklilik yok. Reklamın amacı akılda kalıcı olmak, ürünü ya da ürünün bir özelliğini tanıtarak satışı arttırmak.
Burada da ketcabın yoğunluğunun yüksek olduğunu ve bir maddenin üzerine döküldüğünde o ürünle bütünleştiğini bu şekilde ketçabın tadının daha rahat alınabileceğine dair bir ürün farklılaştırması yoluna gidilmiş. Bu biraz abartılarak aklıda kalıcılığı sağlanmış. Buna şu anda aklıma gelen bir örnek de bir kaç ay önce TVlerde yayınlanan bir araba reklamında adamın yer çekiminin çok düşük olduğu bir gezegende (galliba Ay' da) arabayla evine gelmesiydi. O da gerçek üstü olmasıan rağmen yol tutuşunun çok iyi olduğunu bize çok net bir şekilde anlatmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Reklam da ketcaba bisi demem, ben evde ketcap akrobasisi yapan adamim, da o domatesler kadinin oole cevirdigi tabak ta bile nasil sekilerini ve duzenlerini koruyolar onu anlamadim, hatta tabagin usutnu atina getirince kadina uzak olan domatesler simdi yakin olmaz lar mii?!
BU ketcap icerde 0 gee lik ortam mi yaratiyo
aman tanrim olecez!
:P[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Omo yenilendi! artık yeni formülü ile daha çok köpürüo! çamur kan zırt pırt lekelerine tam çare! omo!

(Değişen formül: Malzemeden çaldık daha iyi böle)[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...