Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Mayıs 2007 Galatasaray-Antalyaspor

A-R-E-S

Öne çıkan mesajlar

100 yılda ne yaptınki 100. yılda yapıcaksın :)

fener hala övünsün bizi yendigi maçlarla.ağlaya ağlaya şampiyon oluolar bu senede.

sora bi topicde fenere laf yapınca feneri çekemiosunuz oluo.hiç biri cintonik tarzı adamları görmüo herhalde.gelmiş saçmalamış gitmiş.cevap versen bi türlü vermesen bi türlü

fenere opera diyorum başka bişi demiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Takımda sol kanat yokken Gerets denen o rezil herif bütün atakları soldan yaptırıyor. Hem Ayhan hem Orhan Ak rezaletti. Carrusca gibi bi adam varken illa oynatmıyor herif. Saçma inatlarına kafayı takan bir sefil.

Necati ne kadar kötü bir forvettir öyle, hiçbirşey yapamadı. Sonra Hakan var tabii, kralımız. Adam topla dönene kadar gemiler manevra yapıyor ya. Hiçbirşey yapamadı. Gerets de yarım saat gol atamayınca hemen Hakan'ı aldı oyuna. Son 3 senede çok maç kurtarmış ya :D

Bir tek Mehmet Topal oynadı maçta. O da iki hareket yapıp alkış alınca hemen gaza gelip saçmaladı. Yine de GS'nin en iyisiydi.

Hakem hakkında konuşmaya gerek yok zate: Adam top oynatmadı. İki tane gül gibi pozisyonda oyuncularımıza perdeleme yaptı resmen. Bir gol atmadığı kalmıştı.

Neyse yükümü boşalttım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...