Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahahuaha ne hallere geldik?

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

lol çıkıp kızlara saldırcaklar yarışma sonunda :D perdelerin yanında bide kale var gizli ,ordanda defans yapılcak ok ve kızgın yağlarla felan , legolas parende atarak kazanan kıza binicek (sırtına)

(olsa yılın tv olayı olabilir aslında gezegende :D)[hline][i]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!
Sosyal ağlarda paylaş

Taş gibi modelleri gören Türk seyircisi ağızlarından sular akarak modellere uruk-hai gibi hücum edeceğinden onlarda en uygun o müziği koydular heralde[hline]Fierce is my blade fierce is my hate born to die in battle, I laugh at my fate

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızlara Hayır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 28 September 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
lol çıkıp kızlara saldırcaklar yarışma sonunda :D perdelerin yanında bide kale var gizli ,ordanda defans yapılcak ok ve kızgın yağlarla felan , legolas parende atarak kazanan kıza binicek (sırtına)

bu mesajı okuyunca koptum ciddi boyutta, birde, "seneye platemail" lafı superdi :) teşekkürler, güldürdünüz beni.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirluin, 28 September 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
seneye platemail[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in K.A.L. (neophyte fletcher)
[bu mesajın Mirluin tarafından 15 September 2003 10:26 tarihinde değiştirilmemesinin sebebi mesajın bu tarihten sonra atılmış olmasıdır]
[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...