Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dasaaa neden böyle yazıyor?

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Uzak diyarlardan göç eden bir göçebe olsam,
Gitsem karlı dağlara, içsem pınarlardan kana kana.
Bir kuş konsa omzuma, adını kuzguncuk koysam, Kıbrıslılar gibi her şeye -cık ekini eklesem, bir kurt gelse yanıma, arkadaşlık yapsam onla, tek başına tek başına.
Yar gelir doya doya,
Ben giderim milli piyangoya.
Ama karlı ovalarda milli piyangoyu bulamayız.
En azından bir kulübe yaptıralım, sonra içine 10mbit bağlantı taktıralım. Ne demiş Almanlar: "100 mbit für alles". Biz halen dandirik bağlantıyla takılıyoruz. Kıbrıs'ta stabil olmayan bir internet kullanıyoruz. Canım sıkılıyor harbi harbi. Zaten hava sıcak, cehennemde hissediyorum kendimi. Millet oynuyor WoW, ben bakıyorum wow wow.
Keşke şöyle kuzey ülkelere seyahat etsek. Orda hava serindir, bağlantılar da iyidir.
Akşam üstümü örtmüyorum, sonra üşütüp hastalanıyorum.
Hasta hasta okula gidiyorum. Biri bağırıyor "Brit mezarı pk'lar bastı" diye, diyorum "Lan UO'nun dönemi geçti", meğersem adamlar KO oynuyormuş, yanlış duymuşum. Bizde anca KO oynanır zaten. Ötesini anlamaz ki burdakiler. Mesela git sor, "Age Of Conan" çıkacakmış diye, "KO ek paketi mi" derler.
Yok abicim yok, sıkıldım ben buralarda. Yeşil dönemi de geçti kıbrısın. Böyle kuru kuru oturuyoruz internet kafelerde.
Saçı kestirdim ben bugün. Çok fiyaka oldu. Zaten yakışıklı adamım ben. Öyle Dwarf/Orc kırması da değilim. Elf gibi karizmatik bir oğlanım.
Ya ne biliyim öyle birşey işte. Hobbit filmi gelcekti de, bekliyoruz halen. Şu Smaug'un beyaz perdedeki halini çok merak ediyorum. Ateş kusan nefretli bir ejderha. Of Of nefis.
Nefis diyince aklıma geldi, Duygu Dikmenoğlu vardı bir ara. Bizim arkadaşlar çok severdi. Uçtu gitti kadın. Kimbilir neler yapıyordur şimdilerde...
Köpekler bile bu sıcakta tırlattı Kıbrıs'ta. Gölge altında yatıp sebişmekten başka birşey yaptıkları yok. Keşke bizim de okul olmasa biz de öyle yapsak. Gölge altında yatıp uzansak böyle sonsuza. Öyle bir şarkı vardı sanki. Yanlış hatırlıyor da olabilirim tabii. Ama işin özü öyle değil. Olay Robocop'ta bitiyor abicim. ED-209 vardı o filmde. Hastasıydık herifin ilkokulda. Tatata ateş ediyor böyle. Üfff... Minigun koycaksın onun kollarına, önünde kimse duramaz valla. Filmde minigun takılı değildi di mi. İkili tüfek gibi birşey vardı. Çok salak bir durum. Tüm robotun havasını bozuyor o.
Neyse ben daha tırlatmadan yavaş yavaş uzayayım.

Uyarı: Spoiler içerir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...