Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dasaaa neden böyle yazıyor?

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

objektif olarak bakınca rahatsız olanda olabilir dasaaa'nın tarzından olmayanda olabilir, ikisinide normal karşılamak gerekli. Reelde birisinin konuşma biçimini begenıp begenmemek gibi birşey. dasaaa'nın politika dışında yazdıkları (onlardaki fikirlerine pek katılmıyorum) genelde geyik şeyler ve güldürebiliyor gerçektende. Yawşakmı oldum bende?

tamamen kişisel olarak halledilmesi gereken bi konu idi bu bana göre. Bu topic bile gereksiz. Kişiler Ö.M ile halledebilirlerdi. İşin sonunun karşılıklı laf sokmaya,gruplaşmaya vs varacağı aşikar zira.
Sosyal ağlarda paylaş

gördüm onuda uçmuş ortadan :P

Başka birisi çıkıpta sürekli resim koyarak ayar veren (o resimlerde ayar çabası oldugu gerçek) birine ben senın bu resim koymalarından vs. bıktım artık dese aynı hesap.

Yani diyecegim odur ki lütfen özel mesaj kullanalım böyle şeyler için sonra şurada üye alımından önceki patiler olarak bölünmeler gruplaşmalar vs yaşamayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu haksizsin ve sana laflar hazirladim, eger bu laflari duymak istiyorsaniz 1e (bire), ne hazirladiysan hazirladin senle mi urasicam diyorsaniz 2ye (ikiye), laf sensin hazirlik sana gelsin diyorsaniz 3e(uce), napiyo lan bu adam diyorsaniz 4e(dorde), harbiden ben napiyorum diyorum ve telefonu kapatiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...