Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barış...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Her sey iyi hos ama agzında zeytin dali tasiyan guvercin sembölü masonlarin(yahudilerin) kutsal bir isaretidir ve yanılmıosam savas anlamina gelir onlar icin :D

Tabiiki Savas cıkmasın[hline]İnsan bu dünyaya bir kere gelir o yüzden UO yu bırak yaşamaya bak....
Sosyal ağlarda paylaş

Halbuki savaş kaçınılmazsa ABD'ye diceksin ki.
Al tamam, bastır parayı istediğin üssü kullan. Üs başına 10 milyar dolar. Hadi bakalım.

Bu anlaşma dışındada ABD'ye cevap vermiceksin. Bitti. Naapcak ki ABD. IMF'yi etkilese ne olcakki. IMF'nin itibarı düşer. Zaten şimdiye kadar ülkelere uyguladığı politikalar içinde birtek Türkiye'deki politikanın başarıya ulaşma şansı var.

Bor madenlerim var ne yapam petrolü ben dese Devlet. Bor la çalışan otomobil geliştirse. Düşünsenize Devlet araçları petrol kullanmıo hehehe.

Ütopya gibi gelio ama olabilirliği var bu işlerin :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kesinlikle süper bir resim olmuş keşke bush yada diğer adıyla neyse ona yollayabilseydim...
Avusturalyada çok güzel yılbaşı kutlaması yapılmıştı havayi fişekler patlarken o köprünün altında güvercin ışıkları falan haraket etmesi ii mesajdı bence...[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Savunma amaçlı yapılan savaşlar bile kötüdür.Birinin mutlaka can ve mal kaybı verdiği bu amaçsız actionların ne gibi bi yararı olurki ?
Savaşta kazanan taraf bile ağıza alınmıycak kayıplar vermiştir ![hline]"Love : ] is splendid , all you need is love ! Mouline Rouge(1900)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bameso, 01 Mart 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
Her sey iyi hos ama agzında zeytin dali tasiyan guvercin sembölü masonlarin(yahudilerin) kutsal bir isaretidir ve yanılmıosam savas anlamina gelir onlar icin :D

Tabiiki Savas cıkmasın[hline]İnsan bu dünyaya bir kere gelir o yüzden UO yu bırak yaşamaya bak....

burayı ziyaret eden yahudilerden özür dilerim o zaman
amacım savaş sinyali vermek değildi
peh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 01 Mart 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
said:
Bameso, 01 Mart 2003 15:24 tarihinde demiş ki:

burayı ziyaret eden yahudilerden özür dilerim o zaman
amacım savaş sinyali vermek değildi
peh

valla kimsenin alınacağını sanmıorum çünkü bameso gerçekten sallamış. Bildiğim kadarı ile "Masonluk" tamamen dinle ayrışık bir sivil kuruluştur, her dinden insan katılır.
Yani ağzında zeytin dalı olan güvercinin savaş sembolu oldugunu hiç kimseden duymadım bence şaşırmış bu arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlatmıorum galiba yahudilerin kendinilerine has bazi sembolleri vardir bunlardan bir taneside bu zeytin dali tasıyan guvercindir inanmıyosanız buyrun acın tevrati bakin.Bu konu hakkında bir kitap okumsuutm Yahudilerin kutsal isaretleri vardi Mesela Philip Morris deki saha kalkan aslan buda yahudulerin önemli bir simgesidir.Bu arada bunlari bos verin gecen gun bir gazetede soyle bir köşe yazısı okudum

Amerika Irak ın elindeki 5-10 adet nuklerr fuzeye veya kimyasal silahlari bir tehtid olarak gorup karsı cıkıyor peki soyu bundan 54 sene oncesine dayanan birdevletin İsrail in elindeki 300.000 tane atom bombasını nie bir tehtid unsuru olarak gormuor neden bunlari terorist ilan etmior yani sadece Filistin halkı onlara saldırınca mı teror eylemi oluoda israil li ler saldırınca olmuo... gibisinden bir haber di gercekten hosuma gitti bir de soyle bir sey daha var iran gectigimiz gunlerde sınırlarını kapatti bence irak a komsu bütün devletler bunu yapmali cunku Amerika irak la ısını bitirdikten sonra komsularina Saddam Size kactı Teslim edin yoksa sizede saldırırız diecenegi dusunuorum ben[hline]İnsan bu dünyaya bir kere gelir o yüzden UO yu bırak yaşamaya bak....

[Bu mesaj Bameso tarafından 02 Mart 2003 10:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...