Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Mayis 2007 Besiktas - Fenerbahce

Trasty

Öne çıkan mesajlar

su anda ligin en iyi hakemi atandı maça daha ne istiyosunuz. yönettiği tüm maçlarda da başarılıydı, geçen kupa maçına bi itirazı olan var mı? varsa bıraksın futboldan konuşmayı. takımınıza guveniyosanız buldugu pozisyonları gol yapar maçı da kazanır, ama güvenmiyosanız her mactan once oldugu gibi yine bahaneleri hazırlarsınız boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben bu fenerbahcelileri cidden anlamıyorum. ne zaman bişeyler kotu gitse herseyi asırı derece büyütüp olay yaratıp bahaneler üretmeye baslıyolar. neden? sanki takımları 4- 4lük futlbol oynuyo da sırf hakemler yüzünden maç kaybediolar. fenerbahcenin iyi top oynadıgı nerde gorulmus yaw kim gordu kac defa gordu? ben burda federasyon tarafsız gibi bişey savunmuyorum ama hersey cok abartılıyo fenerliler tarafından. artık kendi seyirciniz bile kızmaya basladı. sen önce kendi yapman gerekeni yaparsın soora millete gecersin. zico ne zaman akıllı bi iş yaptı da mac kazandırdı. önce sorunu kendi içlerinde aramaları lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

inönüdeki maçlar:

11 Nisan 07 Beşiktaş-Fenerbahçe 1-0 (Bobo)
18 Eylül 05 Beşiktaş-Fenerbahçe 1-2 (Kleberson-Anelka, Tuncay)
30 Ekim 04 Beşiktaş-Fenerbahçe 2-1 (Carew, Mustafa Dogan-Van Hooijdonk)
25 Nisan 04 Beşiktaş-Fenerbahçe 1-3 (Ilie-Serhat(2), Tuncay)
20 Nisan 03 Beşiktaş-Fenerbahçe 2-0 (Sergen, Nouma)
14 Nisan 02 Beşiktaş-Fenerbahçe 0-2 (Serhat(2))
16 Eylül 00 Beşiktaş-Fenerbahçe 3-0 (Nihat, Nouma, Tayfur)
14 Mayis 00 Beşiktaş-Fenerbahçe 1-3 (Münch-Preko(2), Moldovan)
25 Ekim 98 Beşiktaş-Fenerbahçe 3-2 (Amokachi(2), Mehmet-Mosheau, Dimas)

sıra fenerde :(

[ Mesaj 04 Mayıs 2007, Cuma - 13:03 tarihinde, cemad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

fener iyi top oynamıyor ki? iyi oynadığını mı iddia ediyorsunuz. beşiktaş kupa maçında iyi oynadı bir onun dışında öyle ortalama üstü bir maçını hatırlamıyorum

beşiktaşla kıyaslıyorsan daha iyi oynuyor tabi ama antalya sivas filan da daha iyi oynuyor beşiktaştan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...