Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Mayıs Pfdk Toplantısı

NoS

Öne çıkan mesajlar

ricardinhonunun yaptıgı yanına kalmasın aynen zidane olayında oldugu gibi

said:

içmedin demi ? içtiysen kusma buralara ...

yok yarım kalmış ora zidane ın olayında oldugu gibi çıkıp materazzi gibi itiraf etsin erkek gibi ben böyle bi halt ettim diye yazıcaktımda atlamısım başka kısma olur boyle hatalar ama maalesef forum pro ları yakalar
boyle ... koyarlar çok derin bi anlam katarlar mesaja sanki 2-3 kelime değilde 10 paragraf yazı yazmış gibi

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 01:11 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fener hak ettiğini almış yine, tüm cezaları sonu8na kadar hak ettiler, sinirleri geçince taraftarı arkalarına almak için yönetim "ligden çekilelim" gibi bişeyler uydurdu, sonra gaz taraftar politikası yine ..

Ricardinho olayına gelince eğer tespit etmişlerse küfür vs vs gibi şeyler tabi ki o da ceza almalı.Elinde kanıt yoksa ne desen boş.
Sosyal ağlarda paylaş

Oldu o zaman birbirine saldiran her oyuncu --Abi bana ne sahada bana kufur etti ayrica bundan once hic kavga etmedim oda ceza alsin diye ciksin ortaya...

Fenerbahce=piskinlik konumuna gelmis bakiyorum durum..

Sen cik agzina geleni soyle sonra ceza alincada fenerbahceye taktilar ne super ya :)

Haa goruntuleri izlemedim ama ricardinho karsilik verdiyse ceza almali ve bence runje de ceza almaliydi.. Ole mesale dolastirmak olmaz kadikoyde.. Ha goruntu guzeldi ama olmamaliydi..
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi maçlar seyircisiz oynıcak FB? Kendi sahasındakileri mi, yoksa random 2 mi, yoksa sıradaki 2mi, yoksa nedir, ne değildir?
En temizi sezonun son maçında falan BJK öne geçerse FBnin ligden çekiliyorum demesi ve 100. yılında ligde olmadan bitirmesi ve tabi delilerce ceza alması olur bir de 2. lige düşürülüp bütün FBli oyuncuların kürek mahkumu olması ve yönetiminde kötü yola düşüp bedenlerini satmalrı ama ruhları asla vs vs vs vs :)

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 02:49 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@toggie

rico ceza almadı.
Almamasıda normal.Ben seni canım sıkıldı diye dövsem sendemi ceza alacaksın ?
Öyle saçmalıkmı olur.Gözlemci raporunda ne varsa o.Rico sahada küfür etti veya etmedi.
Şekip çıkıyor nasıl duyduysa artık tribünden "Rico aurelio ya ırkçı söylemlerde bulundu" diyor.Adamı otoparka çıkartıyorlar.Aurelio da arkadan biniyor adamın tepesine.
Böyle muhabbet var mı yahu :)

bide içimden geldi be dün dolandı ağzıma :P

[spo]OoOo! Bi maniitamm olsaa
saçları sarı olsa
bide fenerli olsa
bi koysam kartall olsaaa [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ne can sıkılması kardeşim kim canı sıkılınca adam dövüyor bu memlekette, belki canını rico sıkmıştır adamın nerden biliyosun rico'nun sucsuz oldugunu, ikisinin arasında ne laflar döndüğünü sen nerden bileceksin? şekip denyosu da aurello'nun dediklerini anlatmıştır.
bu arada çok konuşuyosun black ve bu aralar herkesten fazla saçmalıyosun şu forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Ricardinho'yu savunan arkadaşlara şu yazıyı armağan ediyorum;

Brezilya`nın Placar dergisi, ırkçı sözler söylediği iddia edilen ve Aurelio tarafından haddi bildiilen Ricardinho`nun sabıkalarını bir bir ortaya döktü. Ayrıca, Ricardinho`nun geçen sezon en fazla nefret edilen futbolcu sıralamasında zirvede yer aldığı hatırlattı.

Aurelio ile Bjkli Ricardinho arasındaki kavga, Brezilya basınına konu oldu. Aurelio lehine görüş belirten spor dergisi Placar, Ricardinho`nun geçen sezon en çok nefret edilen futbolcu seçildiğini hatırlattı. Dergi, Ronaldinho, Kaka, Emerson, Roberto Carlos gibi 100 ünlü oyuncuya en çok nefret ettikleri oyuncuyu sormuş, Ricardinho, yüzde 10.60 ile ilk sırada yer almıştı.

2001`de Corinthians`ta oynayan Ricardinho ile Marcelinho arasında olaylar çıktı. Marchelinho, Ricardinho`nun ispiyoncu olduğunu ve soyunma odasında gelişen olayları hem basına hem de teknik heyete anlatarak arkadaşlarını sattığını iddia etti. Takım arkadaşları Marcelinho`ya hak verince Ricardinho fazla dayanamayarak Sao Paulo`ya transfer oldu.

[ Mesaj 02 Mayıs 2007, Çarşamba - 17:07 tarihinde, A-R-E-S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

fikrim değişmedi black. aha bu da ikinci.
@were ben aurello'yu savunmuyorum ki zaten. rico'nun ceza alması için tabi ki kanıt gerekiyor. kavga görüntülerini izlemedim adam karşılık veriyor mu vermiyor o yüzden bişey demiyorum. ama canı sıkılınca biri birini dövermiş de dövülen ceza yemezmiş falan bırakın bu işleri. o sahada top oynayan adamlar canı sıkılınca birine saldıracak adamlar değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...