Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Denizlispor

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

rezil top oynayan tüm futbolculara sygılarımı ilettim maçtan sonra,saolsunlar 100. yılda canla başla mücadele ediyorlar,yönetimde çıkıp takımı ligden çekeriz diyor,neyi çekiuyorsunuz yaa takım top mu oynuyo da ligden çekeceksin?Ahh şu renklere aşık olmasam,şu sevgi içimde olmasa 1 dakika tutmam ama işte içime işlemiz ne kadar sövsemde onsuz yapamıyorum,İnönü'de şampiyon belli olur demiştim dediğim oalcak gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi,

fenerbahçe 120 dakka topa dayanamadı,her şey normalde bu kabloları kesen insanların acilen tespit edilmesi lazım,zan altında kalır böyle fenerbahçe.

bu arada kezman'a pas atılmayacaksa,adam orda kukla gibi sadece önüne gelen topu vuracaklarsa,niye alındı o kadar paraya o adam o da ayrı mesele.

kezman'a güvenmeli ve beslemeli fenerbahçe,gerçi çok geç kaldı.

şanslar eşit bütün takımların bence,beşiktaş da gayet kötü oynuyor çünkü.

gs olur da kazara şampiyon olursa,hiç haz almayacam bu şampiyonluktan ben galatasaraylı olarak,rezildik bütün sene.ama çakalca geliyor bizimkiler de,oyun kalitesi artarsa çok sıkı maçlar bizleri bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe ile Beşiktaş'ı masa başında karşılaştırdığın zaman Fenerbahçe ağır basıyor. Fakat iş sahaya geldiği zaman ağır basan taraf hep Beşiktaş oluyor.
Beşiktaş kötü de oynasa Fenerbahçe'ye yenilmiyor. Bu yıllardır böyle.
Fenerbahçe Beşiktaş'tan daha kötü durumda. Oyuncular kavgalı, yönetimi söylemeye bile gerek yok, taraftar kızgın -yönetim, federasyon-.
Yani Murat Şahin gibi tek bacakla 90 dakika oynayacak bir isim göremiyorum Fenerbahçe'de.
Beşiktaş'ta en azından yüreğiyle oynayacak futbolcu var. Takım ruhu oturdu. -öeh! 30. haftada mı? =)-

Haftaya bir aksilik çıkmazsa kazanacağımızı düşünüyorum. Kaybetsekte -zor ihtimal- şampiyonluk şamsımızın olacağı kanaatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...