Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Home of the Underdogs - dl programıyla oyun indirme?

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

http://www.the-underdogs.org'dan dl programlarıyla nasıl oyun indirebilirim?Getright,gozilla,flashget falan denedim hiç birini tanımlayamıyor.FAQ'da konuyla ilgili bir bilgi var fakat ne yapacağımı anlayamadım;

Help! My download manager won't capture the download link!

Probably this is due to a (quite common) bug in your download manager that won't let it recognize GET command in HTML. Here's a possible solution by GHackmann: "If you've got the referer setting in your download manager set up correctly, but you can't convince it to accept the link, make a bookmark with this link:

javascript:document.writeln(document.forms[document.forms.length - 1].action + '?firewall=' + (document.getElementsByName('firewall')[0].checked ? 1 : 0) + '&code=' + document.getElementsByName('code')[0].value);

Then, when you're ready to download, fill in the form as usual, but instead of clicking the "Go" button, select this bookmark. Then copy-and-paste the URL it gives you into your download manager. I repeat: this will not work unless your referer setting is correctly set up and you fill out the form on the download page completely."

O linkimsi şeyi dl programının neresine entegre edeceğim acaba?[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Silphatos | Europa @ OSI

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 26 September 2003 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben parçalı download etmek istemiyorum.Yavaş ve tek bağlantıyla dl etcem (amacım devam ettirme özelliğinden faydalanabilmek,malum dial-up).Fakat tanımıyor işte programları.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

Silphatos | Europa @ OSI
Sosyal ağlarda paylaş

hak vermek lazım.
adamlar yalnızca bağışlarla ayakta duruyolar. server ve bandwidth masrafları çok çok fazla olsa gerek. bi de başka yerden link verilince, download linkleri getright listesi haline getirilip tatilde indirilmeye bırakılınca başka çareleri pek kalmıyo.

mame.dk da sadece bağışlarla ayakta duruyodu, ve saatte ortalama 50 dolar bağış alıyolardı, ama bu halde bile dayanamadılar sürekli kapalılar ya da şikayet edip duruyolar.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

irc kanalındaki bir yetkiliye sordum nedendir bu iş diye,meğersem benim ie 5'tenmiş sorun,get commandini algılayamıyormuş.ie6 yada mozilla kullanırsam tüm dl programları kodu yazdıktan sonra 'go' tuşuna basınca dl etmeye başlarmış oyunu.[hline]Silphatos Iceheart

Silphatos | Europa @ OSI
Sosyal ağlarda paylaş

iyide underdogstan indirilecek en baba oyun 56k ile bile birkaç saati geçmez ne olursa olsun türkiyenin internet sistemi o eskiden dl et 5 dk sonra kesilsin baştan sonra gene kesilsin günlerini aştı,böyle tam çok istediğin bir oyunu bulupta büyük bir heyecanla indirirken ban yemek inanılmaz kötü[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...