Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul LAN PARTY 2 after öss!!!

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

benim gelme şansım %50'ye düştü.

Babamın iş yerinde izin sorunu çıkmıştı.Normalde 25 Haziran'dan sonra yazlığa gidecektik izin durumuna göre hemen ÖSS'den sonraki gün yani bu Pazar gitme olasılığımız varmış.1.5 ay evde tek başıma kalamayacağıma,annemlerde zaten beni tek bırakmayacağına göre gitmek zorundayım,gelemezsem şimdiden özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabır pls durun :)

Simdi arkadaslar sahibiyle gorustum diyoruzki 6 dan 7 ye kadar dedik ama insanlar belki 10 da gelicek ve bos bosuna 3 saatin oturma parasini vericekler o yuzden saat 12 ye kadar nicklerin oldugu bir liste olucak gelen oraya adini soyliyecek (nick olarak tabi) oturacak bos olan yere ben zaten orda olucam buyuk ihtimal ondan sonra oturduklari yeride nick yanina yazilacak 12 ye dogru herkes yukari kata alinacak zaten bosaliyor saat 10 gibi yukarisi zaten yukarda oturursunuz saat 12 de herkes yukarda olucak ve insanlar yediklerinin ictiklerinin parasini verecek ortalama 20 ytl falan verirsin icip yerseniz o da 6 dan gece 2 ye kadar oturursaniz 10 da gelirseniz max 10 verirsiniz ben yerinizde olsam yemek yiyip gelirim sadece biseyler icerim .... neyse 2 den sonra menu hazirladik bi tane soguk sandivic olacak her turden salamli amerikanli ton balikli falan ne biliyorsaniz soguk sandivic olarak ,icecek,kahve 3uyle beraber sabaha kadar bi 10 ytl daha vericekseniz yani max 25 falan verilecek yemekli olarak ama sahibi dediki bana eger bu kadar fazlaysaniz bana 500 ytl topla ver herkes pasa pasa otursun 6 dan sabah 7 ye kadar dedi bana daha mantikli geldi ama siz ne dusunursunuz onu soylemeniz lazim yarin gidip karari bildirecem cevaplari alam
Sosyal ağlarda paylaş

35 kisi olsak kisi basi 15-20 arasi olacak hemide yemekli:P

tripten iyidir sadece soguk sandivic olacak ama gercekten sicak birseyler istiyorsaniz ama boyle illa olsun falan olacak bize asci birakilacak ve sicaklarda yapilacak menuyude yarin c/p yapicam buraya kafeden bakarsiniz

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 01:18 tarihinde, CusTodeM tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yanliz 2 den 7 ye kadar o 500 ytl soyliyim gaza gelmeyin:D geldiginiz zamandan 2 ye kadar normal kafe paranizi vereceksiniz eger onuda boyle birsey yaparsam 6 dan sonra gelenler bosuna para vermis olacak eger bu soyledigime tamamsaniz 6 dan 2 ye kadarda belirli bir para ayarliyacam cevabinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

500 YTL?! kafe dö pari soslu ıstakoz mu yicez abi ya ohahahaha saati 10 milyon mu saat 2den sora gece tarifesi mi açıolarmış yoksa kapatıon mu orayı?Ha kapatma durumları varsa yeterli çoğunluğu sağlamak farzolcak gibin zira 500ytl çok fazla gece klubüne gitmioz =)
Sosyal ağlarda paylaş

500 YTL?! kafe dö pari soslu ıstakoz mu yicez abi ya ohahahaha saati 10 milyon mu saat 2den sora gece tarifesi mi açıolarmış yoksa kapatıon mu orayı?Ha kapatma durumları varsa yeterli çoğunluğu sağlamak farzolcak gibin zira 500ytl çok fazla gece klubüne gitmioz =)
Sosyal ağlarda paylaş

500ytl ama 25kişiden az gelirse tripten fazla ödemiş oluruz. Büyük ihtimalle de 20kişi falan gelir devamı eker, 25ytl + akşam 6 dan gece 2ye kadar ücret 30ytl olur. Toptan para verme çıkartmayın çok kişi ekiyor kaparo alınmayınca, toptan para verme durumlarında kaparo alınır yoksa olmuyor.
Akşam 6dan sabah 7 ye 20ytl + yemek ıvır zıvır olursa dediğin gibi tripten daha ucuza olur:)
Sosyal ağlarda paylaş

ustumuze kapasinnar kapamalarinada ama500 ytlye aile gecindirio.İlk lan party hedem olcak ordan bayıom hocam kusura bakma =)Oss falan iide gecti bulucaz bi yerlerden =)

Not:Ne 25 kisisi ya bi 40 kisi falan toplayin =)

[ Mesaj 17 Haziran 2007, Pazar - 17:16 tarihinde, Syn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...