Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

world pvp off?

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Battlegroundlar gelmeden onceki PvP tadini hicbir zaman alamayacagiz ama BG donemide guzledi. Rank kasmak falan yorucu ama zevkliydi. Ben Gladiator Arena konseptinden hicbir zaman hoslanmadigim icin bana gore normal pvp de oldu

PS:oldu derken geberdi hayatini kaybetti anlaminda bende turkce karakterler yokta

[ Mesaj 23 Nisan 2007, Pazartesi - 22:19 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten pre-BG zamanı olan tarrenmill-southsore savasları bu oyunun gormus gorebilecegi en guzel 1 ay o konuda sıkıntı yok.
BGlerde tm-ss kadar olmasada, teamleriyle yıne haz veren bir olguydu. simdi ama bglerde hep aynı konsept, arena ise haz almaktan ote 3macda kazandıgınız puanı 1 macta kaybetmekten kurulu duvara kafa atma hadisesi.

benim demek istedigim ise yinede tbc oncesınde eplde ıyı kotu pvp vardı. veya silithusda vs vs. şimdi burdada yol gösteren arkadaşların dediği gibi primal farmlayan adamlara arkadan dalmaktan öteye geçemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tm ss zamanları süperdide yattınmı reslenmesi dertti.böle yarım saatlik 40v40 kapışma bg leri açıcaklar meydan savaşı azuhzuah.hanigi takım en çok kill alırsa kazanır yenene 300 bonus honor xD

[ Mesaj 24 Nisan 2007, Salı - 17:28 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...