Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evleniyoruuum...

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

şimdi 1....nuran sultan kimdir?2.....konuşursam türkiye sallanır ali kırca ile ana habere çıkarım.....3.....sayın dasaaaa lütfen nickimi doğru telaffuz ediniz....bu üçünün cevabını istiyorum..tamam farkındayım,bazıları soru değil...onları cevaplamayın..eğer onaylıyorsanız "evet haklısın onaylıyorum"diyin...teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

sayın prüzsüz.. onaylıyorum ama şikayetim var, sitemim var.. Nuran Sultan mahremimdir.. lütfen mahremime girmeyinizdir. ayrıca soner arıcayı hatırlatırım sizlere.. nooldu ona.. nooldu? anladınız siz anladınız! nooldu bi ilhan ireme.. bi de hayalet sevgilim ireme.. ya ya.. işte böyle..

bilmem anladınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

gayet iyi anladım sayın daaaasa gayet iyi anladım...ayrıca tayfun duygulu nerde...onun saksafonu nerde....ama katılmadığım bir husus var..nuran sultan nasıl sizin mahreminiz olur..yok öyle bişey...lütfen rica edicem demagoji yapmayalım...polemiğe hiç girmiyorum anladınız siz onu..ayrıca nickim pediculus...belirtiyim dedim...
[spo]ha unutmadan ekliyim..size laflar hazırladım.. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

sayın pedicülüs, biz lazuz bööle okuruz! elimuzdan bu celiyuur daa..

eheemm.. ben nuran sultan adlı hayat arkadaşımla vapurdaki kaptan tarafından evlendirildim.. Mahremimdir! sordum gemi de nikah memuru, memuresi varmı? yok dediler. çıktım kaptan köşküne.. kaptan ya bizi evlendirirsin ya da kızı atarım.. yaklaşma bomba gibi göğüsleri var! diye tedit ettim..

-deli misin oğul? dedi
+deliyim gözü kara deliyim.. yakarım karıyı da yakarım
-wo wo woo lanet olsun adamım, kızı yere bırak tamam mı? sakin ol ve yalnış bi hareket yapma
+yanlış olacak o!
-huh
+yalnış değil yanlış olacak..
-ulan TDk'dan mı.. neyse.. neptune ve poseidonun bana vermiş olduğu yetkiye dayanrak siziri karı koca ilan ediyorum.. çayınızı içebilirsiniz
+hüüüp (içtim hepsini bi solukta)

+ARRGGGHHH!! sıcak sıcak sıcak..
saolasın kaptan.. ama bu dilim yandığı için! bu martılara simit atmadığın için.. bu da benim için!

-çok cömertsin oğul.. 300ytl ha.. saol valla
+ne önemi var dayı.. para gani! he he
-hadi yine iyisin iyisin iyisin.. sen işini bilirsin bilirsin bilirsin..

[işte sorunuzun cevabı da burada.. tayfun duygulu kızıltoprak vapurunda kaptanlık yapıyor!]

sayın pediculus bey.. işte bu sebeplerden dolayı nuran sultan benim mahremimdir.. roma ve yunan tanrıları adına!!

dasaaa VII. Lezyon/yara bölgesi merhemi

[ Mesaj 25 Nisan 2007, Çarşamba - 10:35 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sayın dasaa...sayın dasaaa..polemik yaratmakta üstünüze tanımıyorum..gerçekten takdire şayan kadir-şinas bir insansınız...ama üstteki yazınızda bulunan yazım hatalarına takılmadan edemedim ki sanırım sizde takılmadan edememişsiniz.. örnek1:
said:
çıktım kaptan köküne

bunu "çıktım kaptan köşküne" olarak değiştirmeniz gözümden kaçmadı...

elimde başka örnek bulunmadığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz..ama bunları sizin kadirşinas kişiliğinizi zedelememek için açıklamıyorum...bende saklı...

bugün bir siyah zeytinin kilosu kaç para sizin haberiniz varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

evet var.. nuranın her gün göbeh delüğünden zeytin yiyorum kahve yanında, çardak altında.. veya sizin kısaca kahvaltı dediğiniz ilk öğünde..

biz çok ytl'ye satıoruz.. ama malın bize gelişi belli abi.. valla bak kârım yok bu işte.. zararına satıyorum ben.. öle böle değil.. yoksa tikan (dükkan) senindir.. emrine amadedir..
abime bi çay sööle ragıp!
-hemen abü..

otur otur şööle tabureye geç.. senin çocuk vardı, ilkokula gidiyordu nasıl okul durumu falan..
zeytin var yer misin? Nurraaaan bi zeytin koysana göbeene.. şov yapacamm. Ben şimdi, ben her zeytin danesi hatta tanesi yuttuğumda sen gol diye baaracan oke?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...