Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OHA BE Kardesim! Yapilmazki...

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Yuh

sanirim ifade etmiştir. Ama photoshop calismasi olmasi mümkün[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

bir açıdan bakıldığında photshop olması da mümkün göüküyor
,
mantıken düşünsek
sponsor olmadan bu kadar grubu getirebilmek(ki ben hiç sponsor göremiyoırum orada)
için bir kaç ömür boyunca e-5 e çıkmas9ı gerekebilir bir insanın
o kadar grubu bir araya toplamanın zoprluığu(olamaz değil de bira düşünmeli o kadar büyük grubun bir arada olamsını) nu da katarsak photshop o0lmasına mümkünat verebiliriz[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

resmi site: http://www.metalmaniafestival.com/
geçen motörhead türkiyeye geliyodu. Ben ve şebek camiasından bi grup arkadaş filan giriş kartımız olmasına rağmen bilet almıştık. Ve toplam 20ye ulaşmayan bilet satılınca lemmy abi de gelmedi tabi. Sonra da ben de istiyorum.

Fakat harbi şahaneymiş.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bu gruplarin bi tanesi gelse türkiyeye 36 tane alt grup çikiyor bunlarla :(( birbirinin alt grubu olarka çikiyor bunlar.. Bizde h2000 diye dönüp bi tarafimizi avucluyoruz[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

ALLAH BELANIZI VERSİN BE GÖZÜNÜZE DİZİNİZE DURSUN EL İNSAFSIZLAR!!!
abi Slayer ya...........Blind........
yaaaaaaa...........abilerimden ablalarımdan hep dinlemiştim Slayer ın türkiyeye geldiği günün hikayesini ya............nası istemiştim bende gitmek ya..........[hline]
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

zaten aramizda kalp hastalari olabileceginden Wacken'in afisini buraya koymuyorum bile hehe

biz Rock the Nations'a gideriz anca :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

wackeninkinide ben koyiim bari. Zaten burdda millet can cekisiyo bari aci cekmesinler olsunler
[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

beni slayera falan alsalar ben bavullari, kolonlari falan taşisam.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu kadar grubu bir arada görmek için 90 euro az bile düşünsenize günü 30 euroya geliyo yaklaşık rock the nationsın bi günlük fiyatı ve çıkan gruplara bak oha yani hele slayer ı nightwishi felam küçük yazmışlar alt grup gibi =)Topluca ispanyaya uçak bileti alalım indirim yaparlar belki
Sosyal ağlarda paylaş

hadi gidelim :P

cok basit abi yeterli ilgiyi gostericeksin ulkendeki festivallere bir katki oldugunu bilecekler getirecekler gruplari en basit ornegi gecen sene Viyana'da yapilan bir festival:

adamlar tek gunluk bir festivalde 2 stage kurup: 1 stagede Nightwish, Hypocrisy, Tiamat, Sodom, Edguy, Hollenthon, Dew-Scented, Charon, 2. stagede isim yapmamis avusturyali gruplar gibi pek abarti olmayan hatta avrupa'daki festivaller goz onune alinirsa zayif olan bir line-up cikartiyolar. Buna ragmen iyi bir katilim oluyor...

Bunun uzerine bu sene yapilacak olan festival 2 gune uzatiliyor. Sonuc alarak bu seneki line-up: Blind Guardian, Paradise Lost, Destruction, Amon Amarth, Die Apokalyptischen Reiter, Katatonia, Borknagar, Vintersorg, Saxon, In Flames, Lacuna Coil, Napalm Death, Within Temptation, Finntroll, Graveworm, God Dethroned + 2. stagede taninmamis gruplar... Bence mukemmele yakin bir line-up adamlar 1 senelik ilgiyi gordukten sonra gecen senesine gore festivalin nasil ilerledigi ortada

yani gorulecegi uzere biz de ulkemizdeki bu tip (mesela Rock Station, Rock the Nations) organizasyonlara yeterli destegi verirsek belki yukardakiler gibi degil ama yinede ulke standartlarina gore guzel organizasyonlara imza atilabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...