Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Juventus-Galatasaray

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

galatasarayın üzerine ölü toprağı serpilmiş gibiydi.maçın sonuna kadar ne zaman bastıracaklar,nerde o sakladıkları enerjilerini kullanacaklar diye merak edip durduk.

taktik olarak yapabileceği en iyi taktiği kullandı galatasaray.zaten galatasaray her zaman çok basit goller yiyen bi takımdı.UEFA yı kazandığı senede bile bu böyleydi.ama her zaman yediğine eşit veya fazla atmasını bilmişti.bu yüzden takım şu anda çok kötü gözüküyor.takıma çok iyi bir oyun kurucu ve iyi bi forvet lazım.

ayrıca bişi sölemem lazım.işte avrupda oynayan galatasaray böyle bişi.gelip oralarda juventusla berabere kalacak olan takım gelir burda hafta sonu fenere yenilir.veya başka bi takımla oynıyacak olsa zor yener yada berabere kalırdı.

son söz: pintoya sinir oluyorum.fenerli selçük'ün galatasaray versiyonu.hiç bi bok yapmadı.savunma yapmadı.ilerde ayağına geçen her topu kaybetti.hasan çıkacağına,pinto çıkmalıydı.

son söz2:sabrinin daha gitmesi gereken çok yol var.avrupada oynatmak için çok erken.emrenin 16 yaşındaki hali geliyor aklıma.

en son söz: herşeye rağmen zevkli maçtı.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 September 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
dedim stad mı devasa millet dolduramadı mı hehe
bu arada ahmet çakar ın yorumları dinleyin kopuyorum[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

stad baya bi devasa
ayrıca ahmet çakar bence doğruları söylüyo yani kopulacak birşey yok. gs iyi mücadele etti ama iyi oynamadı kesinlikle[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Arif : Adam top oynamayı unutmuş. Gelen top duvara çarpar gibi geri gelio.

Hakan : Kale direği maşallah zıplıo indirio. En sonunda dayanamadı kontrol etti topu pas vermeden çaktı. Hep böyle yapması gerekirdi zaten. Hakana en az 5 tane boş top geldi böyle ama hep kafayla pas vermeye çalıştı olmadı.

Sabri : 0'dı. Hep geride kaldı hiç bindirmedi.

Genel olarak GS'de taktik güzel olabilir ama futbolcular saha içinde hep yanlışı seçtiler. Arada adam varken yanındaki adama pas vermeye çalıştılar. Orta sahadaki oyuncular düzensiz pas veriolar. Orta saha zaten çok ilerde oynuo. Top defans'a gelio defansın ilersinde bi allahın kulu yok. Defanstan uzun toplarla oynama devri geçti gitti.

Ergün'ü sona sakladım. Sadece maçın son kısmında bikaç orta yaptı onun dışında sabri gibi bir 0'dı. Ayağında top tutamadı ya. Fazla heyecandanmıdır nedir bilinmez. Zaten maç başladı bir pozisyon oldu ergün'ün. Juventus ceza sahasına yakın sağ kanattan top geldi. 10 metre önünde 2 tane juventus'lu oyuncu var. Top ayağına geldi tamam dedim bombalıcak kaleyi dibinde adam yok. Tamda sol ayak yeri. Sen o gelen topa bir dokun kontrol edicem diye, top 10 metre ilerde.

Oha dedim o dakkadan ergün maçta yok GS 10 kişi oynucak.[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 18 September 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi birincisi 5 olucaktı ile galatasaray 2-1 yenicekti mantığı aynı mantık.

golün hakkı haksızı olmaz.gol futbol kuralları dahilinde atıldıysa goldür.tartışma meselesi değil bu bi haklısı ve haksızı olsun.

ama basit gol vardır.şansızlık vardır.galatasaray götünü kaldırıp biraz koşabilseydi bu maç brabere bitebilirdi demek istedim.juventusu oynatmayacaz diye yeni gelin gibi nazlanıp durdular.maç 5 sıfır olabilirdi.ama olmadı.beşiktaş dün lazio'yu yenebilirdi ama olmadı.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 18 September 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
stad baya bi devasa
ayrıca ahmet çakar bence doğruları söylüyo yani kopulacak birşey yok. gs iyi mücadele etti ama iyi oynamadı kesinlikle[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
bence de doğru söyledi bu sefer de benim koptuğum nokta laflar
pis gol falan
heheua[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

ya pardon ama bu oyunla 2-1'e razı falan olmam

juventus şuan avrupa'da en iyi 5 takımdan biri, ve evinde oynuyor, galatasaray eğer bu maçta kontrollü oynadığı süre, juve'ninkine yakınsa galatasaray'ın bu kötü dönemi için çok çok çok iyidir

yani sonuçta saldırmadıkta, kapanmadıkta genel olarak oyunda, hep ortada oynandı maç, juve 4-5 kere kalemize geldi ki attıkları goller çok basit gollerdi

ha maç bence juve'nin hakkıydı, hatta ben fark bekliyordum maçtan önce ama yinede bukadar basit gollerle olucağını düşünmüyordum

neyse en azından avrupa'da farklı oynadığımızı tekrar düşünmeye başladım, umutluyum çok ufak bir şans şampiyonlar ligine devam büyük ihtimal uefa'ya gidiyoruz ama bunun sebebi rakiplerimiz güçlü değil, bizim formsuz olmamız

yoksa real sociedad'ta 5 tane kovacevic olsa ne yazar, galatasaray bu tip kuralar çektiğinde garanti 'çıkar' derdik eskiden[ki çıkamadık son sene][hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

ya acıdım
biz de oynamadık onlar da oynamadı
biraz daha organize olabilseydik 1-1 den sora çok rahat maçı alabilirdik. ama nerdee
bizim adanalı zihniyet koymuş sabriyi ortaya pintoyu sağa
sabri maç boyunca bi tane iyi pas veremedi bi top kapamadı pinto ise aldığını götürdü götürdü ezdi
valla acıdım

bu oyunla zor biraz ama şansımız olursa belki gruptan çıkarız
tabi çıksak kaç yazıcak şüpeliyim[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

Nukem_Verite, 16 September 2003 01:06 tarihinde demiş ki:
(Lazio Bjk'yi geçebilir)
Sosyal ağlarda paylaş

her takımın 1 oyun kurucusu olur, gs'de oyun kurucu yok. bu yüzden de atak yapamıyoruz. basit yani.
ayrıca oyun kurucu nitelikleri olan birisi yok. lider vasıfları olan.

gerektiği zaman çalımı basıp adam geçicek, gerektiği zaman atağın yönünü aniden değiştircek biri yok.

gs'nin bu sene organize bi ataktan golü bile yok.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ya görülmüyo mu hala orta sahadan asist yapacak bi kişinin eksikliği !?
bu kişi, oyuna girdiği anda paslarıyla tehlike yaratabilen felipe olmayacak da kim olacak ?
gittik verdik adamı aklıma geldikçe kafayı yiom ya[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

Nukem_Verite, 16 September 2003 01:06 tarihinde demiş ki:
(Lazio Bjk'yi geçebilir)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...