Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öyle bir free host arıyorum ki....

Selamon

Öne çıkan mesajlar

MySQL 3.2 ya da daha yukarısı bir SQL database sistemi destekleyen, çok önemli olmasada tercihen shell accsess izni veren bir free host arıyorum, acaba böyle bir free host bilen var mı ?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lycos.co.uk ustune tanımam birtane daha var ismi aklıma gelmiyor paticikte araştırırsan bulabilirisn onda reklamda yok ama ftp yok web ftp var.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Bonecrusher, 23 September 2003 09:56 tarihinde demiş ki:
en çok yer sağlayan freehost neresidir?[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)

Sadece alanmı istiyorsun yoksa yanında cartı curtuda olacakmı server özellikleri filan.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane dedicated serverim var kendi islerim icin kullandigim(bu turkiyede hosting yapan firmalarin cogunun sahip oldugundan fazla) Bos yerim var yardimci oliyim dedim.

Ama hata ettik ozur burada buyuk abiler var onlar yardim etsin

[Bu mesaj onlyreal tarafından 24 September 2003 01:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...