Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben otistiğim bütün gün arar tararım diyene ÖDEV

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Evet üşengecim ve daha da üşengecim.
Öncelikle şartlarım.
1. Instance minstance ile ugrasamam. Yani drop itemlar ile sadece BOE ise ilgileniyorum :)
2. Arena kasamam beni yorar öyle eşit şartlarda savaşmak, delikanlı gibi hoydaaa demek.
3. tailoring 350 falan oldui rep kasmayı sevmem, kas diyene kızgın gözle bakarım ama çok lazımsa ağlaya ağlaya kasarım belki.
4. Denizde murloc bende gold :P
5. AV ve WSG sevmesemde yüreğime taş basar gereken coin için oynarım. Ama EOS ve ABnin ustası, towerların baselerin hastasıyım.
6. Charım horde ve warlock ve tabi doğal olarak demon specim çünkü üşengecim :)
Bu şartlar altında bana en iyi hangi itemları tavsiye edeceksiniz bakalım.

Mümkün ise her bir slot için tek tek yazın beni yormayın :)

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 11:19 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Örneğin;

Head item için
Battlecast Hood veya Grand Marshal's Dreadweave Hood

Legs için
Battlecast Pants veya Grand Marshal's Dreadweave Leggings . Muhtemelen Battlecast daha iyi gibi gemler sayesinde.

Chest için
Grand Marshal's Dreadweave Robe veya Imbued Netherweave Robe Açıkcası aralarındaki fark çok az bende zaten hali hazırda imbued var yani chest parçamı en son alıcam görünüşe göre.

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 12:10 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

spellstrike set başka tailorlara craft ettirebilirsin set bonusu içinde 350 tailoringin olmalı
onun yanı sıra sadece bop craft ile rep falan kasmadan sadece tailoringi 375 yaparak shadoweave set yapabilirsin + girde of ruination yaptırabilirsin
http://www.wowhead.com/?item=24272#z0z

silah olarak
http://www.wowhead.com/?item=31336
ama tavsiyem alttakidir
http://www.wowhead.com/?item=23554
bir bsye craft ettirebilirsin ve bir sonraki patch ile statları
+19 Intellect
+21 Spell Critical Strike Rating
+168 bonus Damage and Healing olucak

gereken materyaller
spellstrike set:20 spellcloth+10 primal might ve craft edene 2 Primal Nether ücreti
shadowweave set:26 shadowcloth+38 primal water+8 netherweb spider silk
girdle of ruination:10 shadowcloth+16 primal fire ve craft edene 1 Primal nether ücreti
[b]eternium runed blade[/b]:4 felsteel bar+10 eternium bar+8 Primal might ve yine craft edene 2 Primal Nether ücreti

demon spece pek uygun olucagını sanmam tavsiyem destruction agırlıklı talent vermen 30/31 gibi bişiydi unuttum

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 11:32 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 11:34 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Head item için
Battlecast Hood veya Grand Marshal's Dreadweave Hood

Legs için
Battlecast Pants veya Grand Marshal's Dreadweave Leggings . Muhtemelen Battlecast daha iyi gibi gemler sayesinde.

Chest için
Grand Marshal's Dreadweave Robe veya Imbued Netherweave Robe Açıkcası aralarındaki fark çok az bende zaten hali hazırda imbued var yani chest parçamı en son alıcam görünüşe göre.

Shoulder için
Grand Marshal's Dreadweave Mantle Benim seçeneklerime göre tek item zaten.

Gloves için
High Warlord's Dreadweave Gloves gene tek item

Boots için
General's Dreadweave Stalkers veya General's Silk Footguards veya Imbued Netherweave Boots hepsi birbirine yakın itemlar. Muhtemelen diğer itemları toplayana kadar imbued boot ile kalıp sonradan karar vericem.

Back için
Sergeant's Heavy Cape tek seçenek :)

Belt için
General's Dreadweave Belt veya Unyielding Girdle Kararsız gibiyim ama dreadweave daha iyi gibi

Bracer için
General's Silk Cuffs gene tek seçenek gibi

Barnaklar için
Ashyen's Gift veya Lola's Eve veya Seer's Signet veya Band of Dominance kesinlikle kararsız kaldığpım bir grup ama scryer yanına CE rep veya BoD olabilir gibi

[ Mesaj 19 Nisan 2007, Perşembe - 12:34 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

İyide ne anladım ben bu işten yav? Yani hali hazırdaki hiç kasılmamış dandirik yeşilli mavili setim ile bu cidden ugrasıp araştırdığım ve alabilmek için gunlerce hatta haftalarc pvp yapıcagım set arasındaki fark komedi :)
Farklar:
+636HP
+139Mana
-29dmg on spells
-6,32crit
+3,09hit

Şaka mı bu yav? Yani millet 1000+dmglara falan TBC öncesi geliyordu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Verdigin linkteki itemlarda enchant ve gemler eksik. Onlari da ekleyince baya bi fark olusur. Ayrica o linkteki itemlar pvp uzerine, dmg up inin az olmasi normal ama diger yandan cok yuksek stam ve resiliance rating in var.
http://ctprofiles.net/5299678 - Pve ve spell dmg agirlikli item istiyorsan bu linktekiler cok uygun. Cogunlugu craft, quest yada 5man instance drop, bikac tanede honor itemi var. Tailor olduguna gore ve para sinirsiz dedigine gore toplamakta zorlanmazsin.

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 21:33 tarihinde, BloodBane tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu hayatta bırakmayı düşünmüyorum sadece min item kasması ile max eğlenceyi planlıyorum. Ki zaten gördüm tier falan hikaye yani aylarca item kasan tier6 full alan biri max 1.5k falan hpsi fazla olacak benden ki sabah akşam raid yapmaya değmez diye düşünüyorum şahsen. Ama hava atarken benden çok daha şık olur da kime hava atıcam o ayrı konu hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Oyunu hayatta bırakmayı düşünmüyorum sadece min item kasması ile max eğlenceyi planlıyorum. Ki zaten gördüm tier falan hikaye yani aylarca item kasan tier6 full alan biri max 1.5k falan hpsi fazla olacak benden ki sabah akşam raid yapmaya değmez diye düşünüyorum şahsen. Ama hava atarken benden çok daha şık olur da kime hava atıcam o ayrı konu hehe.

çok mantıklı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...