Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde kuş alacak yer?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir papağan alayım diyorum. ben konuşayım o tekrarlasın falan.

Gidip herhangi bir petshoptan alabilirim normalde ama, kuş gribiydi hastalığıydı falan tırsar olduk, aldığımız kuş 2 gün sonra ölür mölür tribe girmeyelim... şöyle sağlıklı güvenlilecek bir pet shop neresi var İzmirde?
Sosyal ağlarda paylaş

jako falan alacaksan dikkat et. bazen haycanı yakalarken ve türkiye ye getirirken çok acı veriyorlar. insana bir daha yaklaşmıyor. mümkünse türkiye de doğmuş olanından seç. ayrıca konuşma kapasitesi en fazla olan papağan jako.

ayrıca hayvan kuş gribiyse hayvanın öldüğüne üzülmen yersiz. sen de gideceksin bi kaç güne sonuçta.

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 19:52 tarihinde, Laraken tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kuş gribi daha bulaşacak raddeye gelmedi benim bildiğim. yemediğim taktirde tabi. ayrıca jako falan nedir bilmiyorum ben nedir onlar? biraz araştırsam iyi olacak sanırım:) bir de fiyatları ne civardadır bilen var mı?

edit: az önce jako falan baktım da fiyatları baya kazıkmış 350ytl falan diyorlar. şöyle 40-50 milyonluk papağanlar arıyorum. o fiyata varsa tabi.

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 21:52 tarihinde, MrLevie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...