Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saat alacam ne alayım?

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
SadButcher, 19 September 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
Abi evet yaw her baktıımda satin kaç olduunu gördükten sonra bi heyecanı kalmıo hayatın :D[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

:P[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Tagheuer derim bn yane mukemmel ya da seiko super otesi

zuhaaaa o casio nun kumandalı saatinden bnde de war sadece 1 kere pil deisti aldım 4 sene pil deistirmedim sora deistirdim dewam edio calısmaya walla super saat bi de ısıgı olsa

[Bu mesaj Bertone tarafından 20 September 2003 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dijital saatlerle normal saatleri karşılaştırmak yanlış zaten 2sininde katagorisi farklı normal sıç havalı dersen hiç durma git o ilk gösterdiğin swatch u al derim.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

O kumandalıdan bendede war o saatten 2 tane aldım hatta bitanesinin kayışı metal kendiside metal görünümlü plastikti ama ikisinide kırdım birisinde düştüm daha 1 aylıktı saat 2. sinide kırdım okulda işte =)
şu kayışın saate bağlandığı yerler kırılınca hayatı kayıyo plastik saatlerin o yüzden dikkat etmeli.
Onun dışında çok süper bi özelliği war o saatin araba kapısı bile açıyo hertürlü uzaktan kumandayı taklit edebbiliyor..

Bende şu an Quantum war bitane ama çok ağır geliyo artık takmıyorum tekrar saat alırsam BVLgari alırım uygun fiyatlı cinsinden[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Ay digital saatler iğrenç..
şık bir kıyafetin yanında digital saate ıyyyy
futbol hakemi gibi ... :-(

Armani ve bvlgari nin saatleri çok hoş onlarada bi bakta öle karar ver derim

Diesel kış sezonu saatlerininde çıkmış olması lazım ..

fiyatları 150$/2500$ arası değişmekte
Sosyal ağlarda paylaş

dknynin bi saatini beğendim ama çok pahalı beeee 313 milyon o kadar parayı bi saate verilir mi bilmiyorum[hline]_NoelBaba_aba__NoelBaba_aba
NoelBaba_Baba_NoelBaba_baba_N........
oelBaba_elBaba_oelBaba__elbaba_No......
elBaba_oelbaba_elBaba_oelbaba_Noel....
Baba_NoelBaba_Baba_noelbaba__NoelB....
aba__NoelBaba__aba__noelbaba__
Sosyal ağlarda paylaş

rolex daytona ya da/ve swatch irony derim ben.
bir daytona ve bir swatch irony sahibiyim, ikisini de yerine göre kullanıyorum.
ikiside her giyim tarzına uyuyor neredeyse.
yalnız altın olmasın saatinde, çelik/titanyum rengi her zaman daha maskülen ve oturmuş bir hava verir.
araplar seviyor altın saatleri, sucks big time.
saatlerin resimleri aşağıda.
rolex daytona 1

rolex daytona 2

rolex daytona 3

swatch irony chrono

swatch irony chrono 2
[hline]being the god's worst enemy or nothing. which one would you choose? we're the middle children of history with no special purpose or place, and unless we get god's attention we have no hope of damnation or redemption. hell or nothing. which is worse?
burn the museums. wipe your ass with mona lisa. this way, at least god will know your name.

radiant victor!
//system halted. enjoy the silence.

Sosyal ağlarda paylaş

bu da benim saatim

diğer resim;

Buradan bütün modellere bakabilirsiniz. gerçekten süper saatler var.

(not: türkiyede sanırım satıcısı yok mutlaka yurt dışından gelmek zorunda diye biliyorum)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande

[Bu mesaj Duke_Guybrush tarafından 22 September 2003 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Tag Heuer Kirium

Diğer modellere ve kirium modellerine aşağdaki linkten bakabilirsiniz
http://www.tagheuer.com

Buradanda benim favorimi ayrıntılı görebilirsiniz.
Fiyatı tuzlu tabiki duyduğuma göre 3 milyar ciwarıymış umarım yanlış duymuşumdur daha ucuzdur..

http://www.tagheuer.com/watches/detail.lbl?watch=CL111A.BA0700&search=s:4;F:4;T:0;C:s;[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 19 September 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
[hline]_NoelBaba_aba__NoelBaba_aba
NoelBaba_Baba_NoelBaba_baba_N........
oelBaba_elBaba_oelBaba__elbaba_No......
elBaba_oelbaba_elBaba_oelbaba_Noel....
Baba_NoelBaba_Baba_noelbaba__NoelB....
aba__NoelBaba__aba__noelbaba__

ya bu saatin fiyatı sizin bulunduğunuz yerde ne kadar?ben buldum burda 2yıl garantili falan dediler ama fiyat konusunda geçirmesinler gerekirse istten alırım burda 200 milyon..bi de bu swatchlerin içi açılmıo atıosun çöpe muabbeti war mı harbi?ben de swatch wardı önceden ama bozmadıım için bilemiorum :D ha bi de bişi daha sorcam bu saati bi net sitesinden alma ihtimalim war mı hepsiburada.com'da falan var mı ?[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"

[Bu mesaj Ainu tarafından 23 September 2003 08:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eet swatchların içleri açılmıyor ama uzun bi garanti süresi war sanırım
Zaten çok kaliteli saatlerden ama sonuçta plastik bi şekilde kırılırsa fln at çöpe o yüzden metal saat almanı tavsiye ederim bide yaş kaç
ben tekrar saat alırsam tag heuer fln alırım al ömür boyu kullan ileride çalışma hayatına girince takımın üzerine swatch takmakta biraz abes olabilir.[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

ben yukardaki resimdeki saati almayı düşünüyorum plastik deil ztn o ama okadar ağır da deil kolda ii duruo rengi falan hoş bişi yaş 18 ama momentus falan da baktım onları ben takamam ya atarım bi kenara çok büük hissediorm öle :)
bu saat 200frank'mış benim sorduum yerde sizin bi bilginiz var mı bu konuda ?[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

bu saati 2001de Bursa , Zafer Plaza'daki Swatch dükkanından 100$ a aldım. fiyatının çok artmış olacağını sanmıyorum... 1 yıl garantisi vardı galiba şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı, yanında birde imzalı golf topu veriyorlar :D[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

bugün kırklarelide bulmayı başardım ben de alaceim 200 frank olmuş fiyat yane burda böle en azından istanbula gitsem belki daa ucuz ama yol parası :) 210 milyon falan edio bugüne göre..2 yıl garantisi falan war..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...