Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saat alacam ne alayım?

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Ben Swatch derim yani onları çok seviyorum çok güzel modeller var büyük ihtimal swatch alacam.Sizce ne alınmalı???
Ahada büyük ihtimal alacağım saat [hline]_NoelBaba_aba__NoelBaba_aba
NoelBaba_Baba_NoelBaba_baba_N........
oelBaba_elBaba_oelBaba__elbaba_No......
elBaba_oelbaba_elBaba_oelbaba_Noel....
Baba_NoelBaba_Baba_noelbaba__NoelB....
aba__NoelBaba__aba__noelbaba__

Sosyal ağlarda paylaş

2001 yılında almıştım bu saati yeni çıkmıştı çok güzel bir saat zaten swatch saat konusunda en beğendiğim marka.2001de 100$ a almıştım. adidas fln boş bence saat dediğinin bir havası olmalı ve bence bu saatte yeteri kadar var. birde bunun mat metalik rengi olan farklı bir modeli var o da güzel. sana iyi günlerde kullanmalar...[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

Bence digital alma.Fakat uzun yıllar kullanmak istiyorsan alabilirsin;Bence Casio CMD-40 var (tv kumandası olan) yaklaşık 6 yıldır sapasağlam çalışmakta(bir kaç çizik ve 1 bitik pil var tabii)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Silphatos | Europa @ OSI
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunlar hikaye abicim casio alacan casio. 4 yıldır kullandığım vardı bitane (dijital) süperdi 3 sene önce gene aldım bu dahada süper yeni modelleri nasıldır kimbilir. Buarada 3 yıl önce 39'a aldım şimdi 100ü rahat geçer söyliyim. Su,darbe falan bişey dinlemez tak koluna denize gir saatlerce yüz sapasağlam kalır.

[hline]Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

[Bu mesaj GICIK2 tarafından 20 September 2003 01:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saat işte..
ne işe yarar ki..
bende war kronometerli barometreli pusulalı alarmlı termometreli yükseklik ölçerli kolu kaldırınca auto light hedesi zartı zurtu olan bi saat. ne kadar kullandım?
1 yıl sora baydım
bi işime de yaramadı.. nedir?
şimdi ya kullanmıorum yada düz analog olanı kullanıorum ki çok daha hoş.
kasma fazla :p[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

Casio al derim ama üstteki iki resimde olanları hiç önermiyorum. daha 2 hafta önce aldım saat. casionun en son modelinden... yukarıdaki saatlere bende baktım internette resimlrinde çok hoşlar ama gerçekte görünce çok kalın, kaba ve plastik kasalar.... ekranları çok güzel ama kurtarmıyo... benim aldığım saat çelik kasa bide moderli edicife heralde saatin arkasında öyle yazıyo.. 30 telefon hafızası falan var ama saati görsen inanmazsın telefon hafızası olduğuna...
Sosyal ağlarda paylaş

İşte benim antika saat.Antika olduğu kadarda pahalıymış aynı zamanda (4 küsür milyona almıştım zamanında şimdi KDV'li fiyatı 96.571.196 TL :-O ).Bunu verip başka birşey alsam acaba ne kadar indirim yaparlar? [hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Silphatos | Europa @ OSI

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 20 September 2003 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

biber alcam hangisinden alayım? ben çarliston düşünüyordum :)

casionun şu uzaktan kumandalısı vardı bende şimdi nerde bilmiyorum.
Ama bazı tuşlara beraber basınca garip oluyordu ekran. Sonra press a key yapınca düzeliyordu.

Bende casio g-shock var, 5 sene oldu sadece bir kere pil değiştirdik...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...