Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Servet Çetin Galatasaray'da

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Adamı yollayabilmek için mukavelesine CL'ye gidilemezse tazminatsız gönderilir tarzı bi madde koyulmuştu. E en iyi ihtimalle ikinci olacağımıza göre kurtulacağız. İstikrar iyi teknik direktörlerele sağlanmalı. Mesela Ferguson öyle ama Gerets değil. 2-3 sene sonra Bülent gelse güzel olur. Adam ilk deneyiminde harikalar yaratıyor kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerets şu an için Galatasaray'a gelecek en iyi teknik direktör daha iyisini boşuna beklemeyin. Ayrıca zannettiğiniz kadar da kötü değil hatta şu an Türkiye'deki en iyi td.

Sene sonunda ne olursa olsun takımda kalacağı açıklandı zaten yönetim tarafından. Sadece Ferguson değil yıllarca bir takımın antrenörlüğünü yapan adam. Arsene Wenger de yaklaşık 10 senedir Arsenal'de ama sadece 2 kez şampiyon yapabildi takımı. Buna rağmen hala görevinin başında ve kimse de gitsin diye tepki göstermiyor.

Uzun seneler boyunca Gerets gibi kişilik olarak da sorun çıkarmayan ve disiplinli biri ile çalışırsak hem altyapıdan gelen gençlerle hem de geçirdiğimiz 2 senenin birikimi ile takım olma yolunda en büyük adımı atmış oluruz, başarı da arkasından gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ayrıca zannettiğiniz kadar da kötü değil hatta şu an Türkiye'deki en iyi td.

Buna katılmıyorum,geçen yıl şampiyon yaptığı kadroyu iyi kullanamadı!Bu lafi söyleyerek bence Ertuğrul sağlam'a haksızlık yapıyorsun şu an ligimizin en iyi td'dür.Ayrıca Arsene Wenger'den örenk vermişsin ama yanlış olmuş bence Arsene Wenger her yıl takımına keşfedilmemiş yeni yetenekler ve avrupa'da veya ligde başarılar getiriyor,Gerets'i karşılaştırman garip olmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kimseyle karşılaştırmadım Wenger'i. Takıma yeni yıldızlar katması teknik direktörlüğüne getirdiği bir artıdır ben ondan bahsetmiyorum ares, dediklerinin söylediklerimle bir alakası yok. Devamlılıktan bahsediyorum ben. Zaman zaman takımlar başarısız olacaklar tabi ki de ama nedense bizde fatura ilk önce teknik direktöre kesilir. Yönetim, futbolcular, taraftar sanki hiç suclu değilmiş gibi. Çok sabırsız bir milletiz en ufak bir yenilgide antrenoru sayfadan sileriz, bir sonraki galibiyette de dezavantajlarını görmezden geliriz.

ayrıca ertugrul hoca tabiki de gururumuzdur, ben de cok basarılı buluyorum ama simdi gerets'i gonderip ertugrul'u galatasaray'ın basına geçirmek, hiç tanımadıgı oyuncularla yeniden bir sayfa açmak demek. bu zaman kaybına kimsenin tahammülü yok ayrıca galatasaray'ın henuz ertugrul hocaya ihtiyacı da yok.

[ Mesaj 18 Nisan 2007, Çarşamba - 21:48 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca İngiltere Ligi gibi 4 tane dünya devi olan bir ligde teknik direktör şampiyon olamasa bile ilk 4e girebiliyorsa, bir yandan yıldız falan çıkartıyorsa tabii ki kalır. Ama Türkiye Ligi gibi şampiyonluğu 3 tane fasulyenin kovaladığı bir ligde bu geçerli olamaz. Ayrıca Gerets bu sene korkunç hatalar yaptı. Geçen sene oyuncular şampiyon yaptı takımı Gerets değil.

Ayrıca gençleri de kullanmıyor, küstürüyor. Gerets'in genç politikası çok yanlış. Gelsin Ertuğrul Sağlam daha iyi.

Bi de şey var. Yönetim hoca seneye gidecek mi desin CL şansı hala az da olsa varken. Adamı küstürmeyecekler heralde. Yönetimlerin geneli böyle. Takımda huzursuzluk yaratmamak için lig esnasında yalan söylerler. Sonrasında da bombalar patlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...