Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 vdeo

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bu arada açıklığa kavuşturulması gereken bi kaç detay war sanırım
okuduklarımdan sonra wow u bitiremez aoc vs unutulurlar deniyor
ama zaten aoc nin yapımcılarının sürekli tekrar ettigi bir sey war
az olsun öz olsun bizim olsun. yani adamlar blizzard n unutmuş oldugu oyuncu kitlesini hedef alıyor pvp yapmak isteyen, rp yapmak isteyen o instance senin bu instance benim farmından kaçan tipleri hedef alıyor. ben sanmıyorum ki aoc cikinca wow a sorun olsun ama aoc de kesinlikle klasiklere girebilecek kapasitede bir oyun suan icin. insallah sözlerinde dururlar.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda mesele pazari buyutmek. Yani ben olsam yeni bir mmo yaparken WoW dan calmak yerine yeni oyunculari MMO ya cekmeye ugrasirim. Cunku WoW dan gelen oyuncunun her an geri gitme olasiligi vardir. Ama ilk AoC veya WAR ile baslarsa bu olasilik cok azalir. AoC ye zaten Conan fanlari yeter Warhammer Online a da oyle bu iki konseptinde milyonlarca hayrani var. Yuzde onu oyunu oynasa yeter
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 3 tier, 2 senede çıkmadı mı . neden dier 3 tier 2 ayda çıkıo ya çok saçma. Adamlar irenç setler yapiolar. Hiç hakkını vermio. Tier 4 item düşüo adam passlio. Ne biliim hani akıl var mantık var çok mu zor düzenlemek bunları ^^. Tamam Karazhan, Gruul, Magtheridon Farma alındı tier 5in çıkması normal de. DAha Lady Vashj sadece Nihilum tarafından kesildi. Kael'thası kesen yok . bi onlar çıksın insanlar bi doysun şu setlere =) bi etrafta hava atarak dolaşsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...