Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T6 vdeo

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

acıkcası o cizelgenin ne kadar saglıklı oldugu tartısılır swg nin kalabalık donemlerinde sadece bizim serverda (eclipse) 100 binlerce kisi wardı ki en kalabalık server biz deildik ... ordaysa 500 bin barajını bile gecememis gozukuyor + wow 15 milyona ulasmistir ona bi lafım yok ama ondan sonra uo nun gelmesi gerekirdi dunyada en cok oyuncusu olan oyunlardan biridir (bende wowdayım wow karsiti filan deilim saldırmayın bosuna)
Sosyal ağlarda paylaş

wow'dan daha iyi oyun cıkacaksa ve eger basarılı olacaksa yine blizzard'dan çıkar kimsenin şüphesi olmasın. kaç yıllık firma bugüne kadar single oynanabilen 3 oyun çıkardı sadece. hepsi birbirinden başarılı ve unutulamayanlar arasında. daha ne olsun yani wow da başarılı olacaktı tabi ki ve oldu da, olacaktır da. aoc, warhammer falan bir yere kadar rakip olabilir, kalkış kısa sürecek uzun yolda wow yine sollayacak :)

bu arada bu kaynaklar sağlam değilse, swg nin 500k kişilik serverları hiç değildir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Eywallah baba Blizzard kotu oyun yapmaz o kabul. Ben PC oyunlarina Warcraft 2 ile basladim ardindan Starcraft vs. Blizzardin kotu oyun yapmadigini biliyoruz ama Senin amcaoglu falan calisiyor Blizzardda galiba:) Bu kadar hasta gibi savunduguna gore.
Ayrica 500 kisi olsun adam olsun o oyun yine oynanir. Sonucta bir sure sonra WoW da 50 kisilik bir oyuna donusuyor. Endgamede hep guildinle takiliyorsun sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard uyguladıgı şu politikayla emin ol cok daha buyuk bir kitleye cok daha uzun bir süre hitap ediyor. herşey için rep gerekmesi bile oyuncunun daha fazla oyunda kalmasını saglayan nedenlerden sadece biri. bunun gibi 100 lercesi var düşünülmüş. o yüzden hem süper bir oyun hem de süper bir pazarlama anlayışı ile liderlik koltugunda rakipsiz oturuyor.

ayrıca blizz'de akrabam yok keske olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

lost vikingsi yapmıs bi firma şu alemde her şeyi yapar arkadaş.

şaka bi yana blizzard hiç de yamana atılıcak bi firma değil kaptırmaz öle bu piyasada kazandığı pozisyonu. Aoc tur WO dur zor kaparlar liderliğ, nede wow'a zarar verebilicek kadar ciddi bi oyuncu kitlesi yaratırlar.

wow dan önce bu iki oyununda oyuncu cekiceği tonla baska mmorpg var piyasada önce onlar ölücek sonra sıra gelirse wow'a belki oda baya büyük bi belki zarar verebilcekler.

dip not: druid helm iyiymiş
warrior'a t3 versinler direk
shaman tam frost shock cu olmus
illidianda kaslı adamdır zaten ince değildir. akabinde ayaklar faladna toynaktır hanı

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 03:13 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bu konu bizim gibi insanların algılama sınırları otesinde
oyun piyasasındaki istatistikleri 1.elden kesin olarak bilmedikçe boşa kurek çekeriz
blizz in ne yapmaya çalıştığı herkez tarafından biliniyor bırakalım ne yaparsa yapsın
burada yapılması gereken doğru şey herkezin kendini muhakeme etmesi
yani kendi maddi ve manevi değerlerimize bakmak zorundayız
önümüzde çok uzun yıllar olduğunu wow u bi alışkanlık değil oyun gibi oynanması gerektiğini unutmayın
WOW DAN HİÇ KİMSE UMDUĞUNU BULAMADI
wow gibi oyunlar bize anlık mutluluklar verir unutmayalım arkadaşlar
buda olayın derin ve hüzünlü yanı
Sosyal ağlarda paylaş

WoW dan kimse umdugunu bulamadi demek yanlis olur. Yoksa bu kadar senedir bu kadar adam niye oynuyor? yani ben umdugumu bulamasam cat diye kapatirim sonucta oyun. WoW Fenerbahce gibi adamlar lider gidiyor ama kendi taraftarlari hicbir zaman memnun degil sampiyon bile olsalar hocayi degistirmek istiyorlar.

Kimbilir Lineage oyunculari oyunlarindan ne kadar sikayetcidir. Second Lifetan memnun olmayanlar teror orgutu bile kurmus. Ulan manyak begenmediysen oynama niye milletin oyununu zehir ediyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım anlatamadım aslında aynı şeyi söylüyoruz umutla alakası yok
ben bu konu üzerine fazla durulmaması herkezin kendi hesabını yapmasını
ve ona gore oynamasını onerdim
ama anlaşılan yanlış olmuş

ombakkombak kardeşim onceki sayfalarda ne yazığını iyi oku kendinle çelişiyorsun
yoksa yinemi yanılıyorum ?

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 10:00 tarihinde, porsuk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blizzard ın çıkardığı,zamanında dünya best seller lığına oynamamış oyun varmıdır?

Blizzard hep bildiğimiz kral blizzard değildi. Aşağıdaki listedeki oyunların yarısı en iyi satanlar arasında değildir mesela. satış rakamlarını falan bilmem gerçi ama ilk WC'ye kadar Blizzard kendi halinde kaliteli ama çokta iddalı olmayan oyunlar yapan bir firmaydı.
Aşağıdaki Liste
Sosyal ağlarda paylaş

Yine yaniliyorsun: Ben WoW igrenc ogh diyenlerin soyledigini yanlis buluyorum ama WoW ilah ondan iyisi olmadi olmayacak Ulu Blizzard sen bizi kutsa diyenleride yanlis buluyorum. WoW beni baydi evet ama ben iki senedir oynuyorum iki sene sonra insana sevgilisinden bile bikkinlik geliyor demek istedigim bu. WoW cok iyi bir oyun ama TBC den hoslanmadim ve beni baydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...