Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zara ile geri dön!! Yeni sevgiliniz..

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

ya ama ya =((
ben bi de şeye kilim, neydi o karinin adi a'dan z'ye olan.
ben cocukken vardi, hala var, simdi bi de en son gordugumde şişmiş duba gibin olmus, ses kaymiş travesti gibi cikiyor.
biri neden bastonla almiyor ki o kadini kameranin onunden, cizgi filmlerdeki gibi olsa hayat keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Esra Ceyhan kabus gibi kari afedersiniz, cocuklugumun en guzel yillarinda televizyondan sogumama neden oldu kendileri. Aile buyuklerimiz ve akrabalarimizin bir kismi ayni binada oturdugumuzdan toplanir o kokos karinin programini izlerlerdi. Ben krizlere girerdim tabii, cizgi filmlerimiz filan yalan olurdu hep. Neyse bir bakimdan iyi oldu sayilir, simdi hic denicek kadar az tv izliyorum, mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet esra ceyhan.
of ya bu kadar rezalet bi kari olabilir mi? nasil tutuyor ya bu program?
acaba kadin kaç yasina kadar sunucak bu programı?
sene 2550 esra ceyhanın mumyasıni oturtmuslar oraya program sunuyo (ki bence suankinden daha cok hit alir, en azindan sesi cikmiyor mumyanın sfd.)
gece gece canim sikildi asd

Sosyal ağlarda paylaş

Bi de bi ara doğum yaptı bu kadın. Sonra baya bi ara verdi programa. Sevinmiştim bitti diye.
Kısa bi süre önce hayli saçma bi reklamda çıktı. Çocuğu, kocası falan var "bilmemne markasını çok seviyorum afiyetle yiyoruz sosisleri sucukları" tarzı bi reklamdı. Gece gece kalkıp aşeriyodu bi şeyler.
İşte bu reklam dönüm noktası oldu karının. Tekrar döndü. Empire strikes back! durumu :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...