Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow bot olayı

heracles1986

Öne çıkan mesajlar

Sizin istediğiniz PvP karakteri olayı. Daha önce denenmiş bir yöntem. Senin bir Pve karakterin var PvP yapacağın zaman Birde PVp karakterin var onu istediğin gibi yapıyorsun herkes eşit orada herkes en üst seviye ama o zamanda olayın RPG liği bitiyor RP zaten ölmüş karakter geliştirmeyide bitirince MMOGeyik çevirme MMOLamer tarzı güzel oyunlar çıkar ortaya
Sosyal ağlarda paylaş

satan mmo lara neden benzesin ki wow. kendin de soyluyosun işte official olmadıgı için risk var baska yere para vermeye. o yüzden herkes riske girip alamıyo böyle şeyler. epic itemları almak da zor olmalı, herkesin üstünde epic gördük mü bir anlamı kalmıyor. bir bakıcaksın outlandde vızır vızır sinek gibi uçuşuyo millet.
Sosyal ağlarda paylaş

Sentry diye gayet guzel bi probram var hem size spamlenen gold mesajlarını blokluyor ve tabi şikayet edemmi diye soruyor hemde birini seçip sag clicklediginizdeki menuye BOT secenegini ekliyorki bu da onu secerseniz o kişiyi bot olarak şikeyet et menusunu gundeme getiriyor (/sentry reportbot)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle bir düşünüyorum,

Paranız yoksa binmeyi verin epiclere, kullanmayı verin en kral bi craft item.

Wow gibi popüler olan her oyun böyle tüketilecek, hata Blizzard'ta diyorum ama bakınca görüyorum ki çok amansız bir oyuncu kitlesi karşıdaki.

Bilmem çok mu abes kaçar ama insan oyunda neyse hayatta da odur. Altın alma, lvl kastırma falan oyunun kurallarına aykırı.

Kural olmazsa, oyun da olmaz.

[ Mesaj 11 Nisan 2007, Çarşamba - 17:27 tarihinde, huun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben günde min 10 15 kişi report ediyorum ve haftada 1 mutlaka bi GM gelip yaklaşık 5-6 dakika konusuyor yani bak ilgileniyorum senle diye. Birde anket yolluyorlr ingame GMler hakkında dolduruyorsun. Gold spammerler genelde hjdgfjhfg gibi isimler oldugundan banladımı bilemiyorsun gercek account adını bilemediginden ama banladıklarını umut ediyorum. BOTlar için aynı şeyi diyemicem yani 3 hunter report ettim gecen gun ve onunla ilgili mektup gelmiş saol report için ilgilencez diye ama adamlar hala avlanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch doğru soylemis
soyle ufaktan bi hatırlatma
said:
bir epic mount düsünün 5000gold
bir instance düsünün potion/flask sız ilerlenemeyen
bir boss düsünün görmek icin 43908340958 reputation gereken
bir pvp düsünün 3087580743 honor puanı ile item veren

farmerların ortaya cıkması kimin sebebi acaba?

a.alış-veriş yapanlar
b.casual oyun olucak diip sonunda işi hardcore farm a döndüren blizzard
c.blizzardın yüzsüzlügüne , baybay diyemeyecek kadar oyuna tutkun olanlar
d.hardcore iidir yaw diyenler
e.hepsi

herkesin sucu war bence ama en tepeye kimi koyarım diosaniz blizzard elbetteki hatta komplo teorisi sunaym ortaklıgı fln bile olabilir bu çinlilerle blizzin =P

ben buna karşı söylenebilcek pek bi bahane tanımıyorum. en sonunda bu bi oyun ve oyuncular hayat sorumluluklarından kopmadan ne kadar uç nokta çizerseniz oraya erişmek için çabalayacak, her oyun başlarken zaten bütün oyunun tadına bakıcam değil midir düşünce? yoksa siz level 70 olayım uninstall edicem mi dediniz?
e blizzard oyunun manyığını sırf bişiler kasmak üzerine yaparsa casual playerlar da ister istemez oyundan tam deneyim almak için farmerlara bas vuracak.

en popülerinden bi örnek UO, tabii OSI'nin eski dönemlerinde, herkesin oyle item kasmazsam guild bulamam, pvpde ezilirim, dungeon goremem derdi yoktu, büyücüler bi torba reg, warrirolar da bi set plate armor alır güzelce oynarlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayfalarca tartışmaya gerek yok. Daha az item zorunluluğu, daha çok el kabiliyeti gerektirecekti. Belirli iki class arasındaki dövüşler hep aynı taktik olmayacaktı. Biri çıkıp pvp'si jedi academy tarzında bir MMORPG yapsa tadından yenmez. Item da olucak, ama asıl nokta yetenekte bitecek vs vs.

Edit: Zar zor ingilizce konuşan 14 yaşındaki ispanyol çocuğun full mana etched gear'a sahip olması normal değil bence. Benim onu gözlerim bağlı dövebilmem de ayrı bir rezalet.

[ Mesaj 14 Nisan 2007, Cumartesi - 09:28 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...