Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Fenerbahçe.. / Fortis Türkiye Kupası

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Aramızdan bazıları 3 kuruşluk aklıyla Fenerbahçeli oyunculara hakaret ediyor.Gay vb. Diyecegim odur ki sakin olun tamam çekemiyosunuz anlıyorum da kendinizi küçültüyosunuz , 3 kuruşluk aklınızı daha yararlı biçimde kullanın.Koşun gezin eğlenin ne bilim nargile için insan içine karışın.Madem futbolu yaşam biçimine getirdiniz ahlak çerçevesi içinde olun.Ayıptır.Üzülüyorum valla halet i ruhiyenize.

[Bu yazı hakaret edenlere ithaf edilmiştir.Diğer arkadaşlar kesinlikle alınmasın.He hakaret edenler ki onlar kendilerini gayet iyi biliyor , şikayet butonuna basabilir.Ben yaptım çünkü.kk.]
Sosyal ağlarda paylaş

cintonik bi kaç kere hakaret tarzı şeylerden ban yemişti diye hatırlıom, ceza mı iyi geldi yaş mı kemale erdi :d

black iddia noldu? fener turu geçerse yazıcan mı imzana bi dahaki kupa finaline kadar en büyük fener die

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 17:27 tarihinde, Patos tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

-FENERBAHÇE'NİN GALİBİYET HASRETİ-

Fenerbahçe, Türkiye Kupası maçlarında 24 yıldır Beşiktaş önünde galip gelemiyor.
Ezeli rakibi karşısında kupada son galibiyetini, 4 Mayıs 1983 tarihinde, hükmen elde eden sarı-lacivertliler, daha sonra yaptığı 12 kupa maçında da galibiyet alamadı.
Bu süre içinde Beşiktaş ile yaptığı kupa maçlarından 9'unu yitiren, 3'ünde de berabere kalan Fenerbahçe, aynı süre içinde Türkiye Kupası'nı da müzesine götürme başarısını gösteremedi.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Patos

said:
cintonik bi kaç kere hakaret tarzı şeylerden ban yemişti diye hatırlıom, ceza mı iyi geldi yaş mı kemale erdi :d

futbol bolumunden uzaklaştırma almıstım 2 sefer biri bi haftalık.komple ban yemedim hiç (=

@ Passenger

said:
o diilde nargıle cektı canım yapımde ıcım barı cıntonık zarar soktun benı son tutunum offf

Bende var portakal nane karıstırılmıs halde bitince gel verim biraz (=

@ Blackchaos

said:
sorsanıza cintonik e 1983 yılında kaç yaşındaymış :P

Sanane :P Sen kaç yaşındaydın (=
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver yaptı ben gördüm!

bLackcha0s niye deşifre ettin ki şimdi beni ne güzel "3 kuruşluk aklımla" "aramızdan bazıları" ayağına yatcaktım, invis olcaktım

neyse madem ayıp bişey demişiz düzeltelim

hakem yakışıklı yalnız
"bazı" fenerbahçe taraftarının aklı karışabilir
misal: http://www.youtube.com/watch?v=PVbSCXY1w-E
sonra bize neden vermedi derler(penaltı demek isterdim)

[ Mesaj 10 Nisan 2007, Salı - 19:28 tarihinde, forgiver tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...