Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account hack sorunu

onurdolar

Öne çıkan mesajlar

Dun aksam accountum hacklenmis butun itemlerim ve para gitmis ama karakterler silinmemis Gm e bildirdim arastiracagiz dedi
bugun baktim bana bir e mail gelmis bize arastirmamizda yardimci olmak icin accountun sifresi gizli sorusu gizli sorunun cevabi ve cd key i e mail ile gonderin diye
Killandigim icin gondermedim boyle birsey olmaz degilmi? yani arastirma icin cd keyi falan niye istesinler? gerci gelen e mail blizzard.com uzantili ama ben tirstim ne yapsam ?
Sosyal ağlarda paylaş

Soulcube benimde accountum hacklendi arkadaşlarımdan da hacklenen oldu. 10 güne yakın kapalı kalıyor. Olay şifre değişimi değil eşyaların ve paranın gitmiş olması. Onları araştırıyorlar güya. 10 gün kapatıyorlar sonra oyuna girdiğinde enchantlar, Para ve reagent tarzı eşyalar hariç hepsinigeri veriyorlar. Bütün giyilebilir eşyalarını alırsın. Ama encahntların hepsi gider onları baştan yaptırman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

itemleri kirmamis ne var ne yok hepsini vednora satip paraya cevirmis cuknu bankada eskiden kalma zandalar itemleri ile 2 parca pvp rewardim vardi onlari adamin ustune giydirmis bankadan alip birda mountlarda duruyor yani vendorlanamayan itemlere birsey yapmamis yani destroy olmamis gibi gozukuyor
Sosyal ağlarda paylaş

benim başımdanda aynı olay geçti aynen şu adımlarla olay sonuçlandı
gme durumu bildirdim benden hangi saatlerde hacklenebilcegimi ve mevcut bir kaç eşyamı sordu ve
bana ticketi kesinlikle update/disband etme dedi gitti.
1 hafta sonra bir mail geldi accountumu dondurmuşlar ve tekrar açabilmek icin benden account bilgilerini isteyen bir mail istediler 1gün sonra yeni şifremi yolladılar ve accountum açıldı ama page ortada yoktu gme mesaj attım noluyoruz hayırdır diye 10dk sonra geldi çat çat bana eşyalarımı geri verdi diger karakterimle girip onunda verebildigi esyalarını geri verdi
gold ne olcak dedim maalesef goldu veremeyiz takip edemiyoruz dedi sinirlendim bi page atıp offline oldum tekrar girdigimde mailboxumda tum karakterlerimde toplamda kaybolan gold mevcuttu :)
ama consumable/cloth/leather veya craft materyallerini geri vermediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
demekki dengesiz gmlerlen uğraşan bir bizmişiz bizimde aynı şey başımıza geldi accountu geri aldık itemları vermediler konuştuk ettik bunun karşılıgında oyuna devam etmeniz için bazı itemlar geri vericez dedi gm abiler biz bekliyoruz en azından t2yi vermeseler bile t1leri geri verirler adam böbürlenerek itemlarınız mailboxınızda dedi itemları actıgımızda hepsinin lvl 45 yeşil itemlar vendora sattıgımızda 9g 48s gibi bir fiyat ediyordu...neyse biz bu itemları gorünce sırtımızdaki *berserk on* anahtarına basıp gmlen daha tatlı bir tartışma ortamı oluşturduk ve sonunda çekti gitti hele yokmu o gitmeden önce soruyorlarya başka bir konuda yardım edebilirmiyim diye?? sanki bir konuda yardım etmişlerde utanmadan birde soruyor wtf modunda monitore bakıyorsun heh.sineye çektik aradan geçti 1 ay olcak gibi değil instance itemlarını bıraktık bari q itemlarını geri alalım dedik yok 2critti yok class questiydi 2hafta beklettiler onlarıda geri veremeyeceklerini söylediler ogunden beri page atmıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

siz nelerle ugrasmısınız oyle yahu benim accm yaklasik 1 bucuk ay once hacklendi 67 leveldim 1600g ve 4 canta dolusu epic ve rare item vardi eh kac senelik karakter hayati pve olmus biraz:P neyse hacklendi bende gizli sorumun cevabini haliylen hatirlamiyorum yani kac sene olmus ne biliyim ben di mi ?:) neyse ilk once ticket falan atmadim cunku sapik adam sifremide degistirmis bari aliyorsun herseyi niye sifreyi degistiriyorsun neyse mail attim 1 saat sonra falan iste siradasiniz gibi formel bir mail geldi iste sunlari cevaplayin falan bilmemne gizli soru yok dedim bilmiyorum bende istemedikleri bazi ekstra bilgileri yolladim nufus cuzdaninin onlu arkalı fotokopisi wow cd key tbc cd key ev no cep no sifre acc name kredi karti bilgileri (son odedigim ) yarim saat sonra sifre resetlendi hepsi 2 gun icinde oldu neyse karakter cirilciplak sadece pvp rewardlar kalmis(satamamis tabi serefsiz) hemen ticket attim bi turlu denk gelemedik heehe neyse sonunda aksama dogrudenk geldik adamlarla adam bana sordu en son ne zaman girdiniz bilmemne soyledim falan sonra adam sizi bir ustume aktariyorum baska birsey yoksa dedi tamam dedim 15 dakika gecti baska bir gm geldi cok nazik bir sekilde nasil oldugumu sordu ve durumu ozetliyebilir miyim diye rica etti. Anlattım herseyi bir guzel adamda bana birkac itemimi sayabilir miyim diye sordu bende basladim epicleri saymaya hangi bosstan dustugune kadar soyledim tam 3.yu soyluyordum adam durun dedi yeter bu kadar :) sonra beni darnassusta hunter trainerin yanına teleport etti:P ustune gm robe gm slippers falan vardi:) biraz jediyimsiydi 70 warrior neyse ilk once cantalari alin dedi bi baktim backpackte cantalar:) taktim hepsini simdi oyununuz biraz takilabilir dedi niye dedigim anda 4 cantada itemlarla doldu sevincten havalara uctum tabi:P param nolucak dedim server ekonomisine girdi veremeyiz falan dedim hic param yok potlarida veremeiyorsunuz napicam ben dedim adam geri kalan slotlara yesil itemlar verdi vendora satisi 10 g falan :P 100 g aldik adamdan bide neyse tekrar kasmaya devam ordan tabi boyle iste valla sizin ugrastiginiz gmlerle ugrasmis olsaydim hicbisiyi geri alamazdim herhalde ve cildirirdim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...